Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez a lila színű...

Mi lehetett ez a lila színű pattanás szerű seb a lábamon? Szőrtüszőgyulladás vagy egy anyajeggyé alakult pattanás?

Figyelt kérdés
Már hetek óta volt egy lilás színű pattanás méretű seb a lábamon, valószínűleg a borotválkozás miatt alakult ki, mert idegesített és elkezdtem kikapargatni, és kiszedtem ott a bőr alól egy szőrszálat. Viszont kicsit aggódom, mert néhány helyen olvastam, hogy a pattanásszerű sebek néha átalakulnak anyajeggyé, és ha jobban belegondolok, kicsit hasonlított a többi anyajegyemre (de inkább lilás színű volt). Miután kikapartam, egy darabig vérzett és lefertőtlenítettem. Ugye nem lehetett anyajegy? Inkább úgy nézett ki, mint egy lila színű szőrtüszőgyulladás, de félek, h mi van, ha már átalakult anyajeggyé... lehet tőle valami komoly bajom? Minden esetre ha begyógyul, akkor megnyugodok, ha úgy látom, h valami nincs rendben, akkor elmegyek vele bőrgyógyászhoz, de addig is szeretnék kicsit megnyugodni:/
2012. okt. 8. 14:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!