Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön meg a menstruációm,...

Nem jön meg a menstruációm, csak barna folyásom van már másfél hete. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már másfél hete meg kellett volna jönnie. Néha rózsaszínes is volt a vérzés, de inkább barnás. Láttam már a vizeletemben is, de mégsem jött meg "normálisan". Volt már valakinek ilyen? Mitől lehet? Amúgy élek szexuális életet, az is megfordult a fejemben, hogy terhesség, de annyira odafigyelünk a védekezésre is, meg minden...remélem, ez kizárható.
2013. febr. 14. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért csinálj egy tesztet a biztonság kedvéért.

Nagyon sok kismama vérzik a terhesség első 2-3 hónapjában.

2013. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben:( Amúgy fogok csinálni, holnap veszem meg. Arra gondoltam, lehet azért, mert elutaztam otthonról egy ideje? Új környezet... remélem, hogy ennyi csak, de máskor ha nem jött meg, nem volt barnás folyás.
2013. febr. 14. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!