Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyas masfel hete,...

Barna folyas masfel hete, egyeb tunetek nelkul, ez mi?

Figyelt kérdés
24eves vagyok, es 2honapja a menstruaciom kesett 1hetet,ami soha nem fordult korabban elo. Kesett mar 3-4napokat,de 1hetet sosem. Felmerult a terhesseg lehetosege,de aztan rendben megjott,ugyhogy megnyugodtam. A legutobbi menstruaciom szinten 1hetes kesessel jott meg, de aztan rendben lezajlott (szokasos mennyiseg,szokasos gorcsok,bar talan kicsit enyhebb,ugyanis annyira szoktam gorcsolni,h egy menstruacio alatt elfogyasztok egy doboz fajdalomcsillapitot,most viszont olyan elviselheto volt a gorcsoles,hogy egyet sem kellett bevennem,ami viszont elegge szokatlan nalam). Azota viszont folyamatosan barna folyasom van. Ez a menstruaciom vege ota tart,kb masfel hete. Nem tul sok,de nem is keves,es kicsit kellemetlen szagu. Es abszolut barna,tehat vernek semmi nyoma nincs,sot inkabb talan zoldes-barna. De semmilyen mas tunetem nincsen. Nem viszket,nem eg,nincsenek alhasi fajdalmaim vagy gorcseim. Most talan mintha kicsit fel lenne puffadva,mintha 'ereznem a mehem',de ezt tegnap ota erzem csak,amiota elkezdtem egy kicsit aggodni a dolog miatt,szoval szerintem ez csak psziches. Kerdesem az,hogy mi lehet ez? Ennyi ideig nem tarthat a menstruacio utani barna folyas.. Osszeszedhettem valami nemi betegseget? Vagy lehet szo sulyosabb dologrol,pl mehen kivuli terhesseg, ciszta, rak? A barna folyason kivul semmi mas tunetem nincsen. Es azt hozzateszem,hogy az elmult idoszakom igencsak stresszes volt. Talan amiatt borult fel bennem valami?

2012. aug. 29. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
keress fel egy nődokit,ö tudd konkrét választ adni,sajnos itt mi nem:( ez bármi lehet remélem csak a stressz miatt...
2012. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb lenne ha orvoshoz mennél, mert biztosat csak ő tud mondani. Itt látatlanban borzasztó nagy felelőtlenség találgatni.
2012. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jo persze mindenkeppen az lesz,csak kivancsi vagyok, hogy valaki tapasztalt e mar hasonlot,es ha igen,akkor az minek volt a jele
2012. aug. 29. 09:35
 4/4 anonim válasza:
Én tapasztaltam de kb fél éve úgy hogy 2 menszesz között pár napig.De tényleg menj orvoshoz ne légy ... mint én!De nekem azt mondták hogy a stressz miatt lehet...
2012. okt. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!