Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a human...

Mi a véleményetek a human papilloma vírus elleni védőoltásról? Érdemes beoltatnom magam az első együttlét előtt? L/14

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 11:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Budapesten az 5. ker és Ferencvárosban ingyenes (lehet, hogy van még több is, de eddig nem találtam) és van itt valami biztató is:

[link]

Jó lenne ezt kiterjeszteni az egész országra, sajna az önkormányzatoknak is elég kevés a pénzük, bár ez a kezdeményezés nagyon klasz!

2009. szept. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én 19 éves vagyok, tavaly karácsonyra kaptam az oltást, szerintem mindenképp megéri, ha megtehetitek... sok kis apró fertőzés ellen is jó... én már rég nem vagyok szűz, de állítólag jobb addig, amíg nem voltál együtt senkivel... Ha van rá lehetőséged, addig tedd meg, míg szűz vagy...
2009. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia.Én is beoltattam magamat, anyumék fizették még 1 oltásom van hátra, mivel ez 3 oltásból áll.

Én már hallottam oylat is,hogy vki beoltatta magát és ugyanúgy kijött nála a rák..de szerintem jobb,ha minnél többen beoltatják magukat..szerintem megéri.

2009. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!