Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Apró pici pöttyök az arcon,...

Apró pici pöttyök az arcon, ez allergiás tünet?

Figyelt kérdés

Egyszer már volt ez nekem és voltam orvosnál is, de ő sem igazán tudta megmondani, mi ez.


Az arcom (de csak az arcom) tele van apró pontokkal. Testszínűek és aprók, nem pattanásszerűek.


Az egész arcomat elborítják és napfényben nagyon látszanak, és amikor hozzáérek durva a tapintása.



A szüleim szerint ez lehet attól, hogy régóta nem takarítottam ki a szobámban és a por miatt esetleg...

MErt hogy sosem voltam semmire kifejezeten allergiás...



Valaki tapasztalat esetleg?

Nagyon jó lenne, legközelebb csak kedden tudok eljutni az orvosig:(



2013. febr. 15. 10:32
 1/2 Lili013 válasza:
Hello, kiderült, hogy mitől voltak a foltok? Nekem hasonló gondom van, voltam vele 2 bőrgyógyásznál is, az egyik nem tudta mitől lehet, a másik azt mondta, hogy ilyen a bőröm alapból. Lézer segítségével sikerült a nagyobb részét eltavolitani.
2016. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Esetleg ételallergia? Pl. glutén?
2017. ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!