Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájsebem van. Az orvos...

Méhszájsebem van. Az orvos azt mondta le kell fagyasztani. Volt már ilyen valakinek? Milyen ez?

Figyelt kérdés
2 éve diagnosztizálták először, akkor az orvos azt mondta elmúlik magától. Azt igazából nem tudom, h elmúlt e, csak visszajött, vagy valamilyen szinten azóta is van. Lényeg az, hogy kérdezném, csináltak e már ilyet valakinek? Milyen ez? Fájdalmas? Vérzik? Egyáltalán kell ézésteleníteni? Milyen utána?
2013. febr. 15. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt és szerencsére helyre is jött tőle, azota sem jött elő pedig már 8éve volt. Egyáltalán nem fájt inkább kellemetlen volt, pedig nagyon féltem elötte, de az egész kb 2 perc volt és olyan érzés volt mintha felfujnák a hasamat. De nem fájt. Rá kb 20 percre kezdett el fájni a hasam kb mensi szerűen, bevettem egy gyógyszer és aznap pihentem. mondták is hogy aznap már ne tervezzek programot hanme otthon pihi. AMi még volt hogy jó egy hétig, d elhet 2 már nem emlékszem pontosan. Nagyon erős folyásom volt, de nem sima folyás hanem mitnha viz jött volna. Rendesen betét kellett annyi jött. de se szine sem szaga nem volt. Egyik barátnömnek is ugyanez volt csak neki tovább ha jól emlékszem neki pár hétig jött ez a "víz". Na meg nem lehetett utána nemi életet élni 6 hétig. De nem kell félni nem volt fájdalmas egyáltalán. Nekem volt már olyan rákszűrés ami rosszabb volt.
2013. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt de ne aggódj nem fáj!
2013. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. febr. 15. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pár éve, abszolút semmit nem éreztem a lefagyasztásnál, és utána sem. Amúgy nem tudom, tényleg le kell-e fagyasztani vagy van jobb megoldás rá.
2013. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!