Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati műtét előtt...

Nőgyógyászati műtét előtt nekem kell a műtőasztalra feküdni vagy felraknak? Mennyi időt kell várni hogy elkezdjenek altatni? 19/L

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Felraknak, arra valók a műtős legények :) Altatás meg attól függ milyen gyorsan dolgoznak előkészületen.
2013. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem írtad, milyen műtét.

Ha megvan a műtét időpontja, előtte 8-10 órával nem szabad már enni-inni. Gondolom jársz a lábadon, neked kell felmásznod az asztalra, ott kengyelbe teszik a lábadat, lekötik, és beadják az altatót.

Nem valami kellemes élmény, de hamar elalszol.

2013. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A műtősfiúk meg azért vannak, hogy műtét után öntudatlan állapotban hordágyra tesznek, és visszavisznek a kórterembe.

2. voltam

2013. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
petefészekciszta műtétem lesz.
2013. febr. 13. 21:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálam átraktak a műtős ágyra, mivel a kórházi ágyat tolták be a műtőbe, és úgy raktak át...
2013. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Mikor allami korhazban mutottek,nekem kellett felfekudnom.

Es ott iszonyu megalazoan bant a betegekkel a szemelyzet,az ellatas es a felszereles is botranyos volt,es a hentes rohadek doki,jol elb.szta a mutetet.

Aztan,mikor maganklinikan mutottek,ahol mindent fizettem,a mutos fiu vitt be egy tolhato agyon a szobambol a mutetre.

Hamar elaltattak.

A ketto hely az eg es a fold volt.

Kivalo szakemberek,a mutet tokeletesen sikerult,fele annyi volt a labadozasi ido,mint az elozonel,pedig nagyobb mutet volt,kevesebb fajdalom,kedves,szakerto szemelyzet,akik figyeltek res torodtek a betegekkel,tokeletes ellatas,tokeletes felszereltseg.


Szoval,ha az ember egeszseget,szakertelmet es emberi banasmodot,torodest akar,azert fizetni kell.

Ezt megtanultam.

2013. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem 2 műtétem volt "állami" kórházben. Egyik nagy műtőben volt, oda betoltak, és áttettek. Beszélgettem közben a műtősfiúval. Másik kis műtőben volt, oda lábon mentem én feküdtem fel. Az altatás szinte azonnal megtörtént mind a 2 esetben. Nem éreztem sehol megalázottnak, kiszolgáltatottnak magam. Ne izgulj. Gyógyulást.
2013. febr. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az a legjobb szakember, aki kedves, a pénzedért szinte kinyalja a feneked.
2013. febr. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi ez a nagy állami kórház ellenesség, én egyszer voltam magándokinál, mert a suli fizette a magán fogdokit, de nekem sose volt bajom az államival. Szerintem nem attól függ az orvos szakértelme, hogy fizetsz e neki.
2013. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem azt irtam,hogy attol lesz valaki jo szakember,mert a penzenert kinyalja a fenekemet.

Hanem attol,amit az egyik hentes elc.eszett,o helyrehozza.

Es a ket intezmeny kozott a eg es folg volt a kulonbseg,mind az ellatasban,mind a banasmodban.

Eleg sok dokit megjartam mar ahhoz,hogy kijelenthessem,hogy.akkor vesznek altalaban figyelembe,ha fizetsz.

Es akkor kapod meg a legtobbszor a megfelelo ellatast.

Oruljetek neki,hogy nektek nincs rossz tapasztalatotok,de en nem tudom ugyanezt elmondani,mivel nehany orvos hozza nem ertese es nemtorodomsege majdnem az eletembe kerult.

Ha en nem lepek,akkor ha tajtuk mult volna mar nem vagyok.

A sajat tapasztalataimat irtam le.

2013. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!