Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális vagy menjek...

Ez normális vagy menjek orvoshoz? Vagy mi?

Figyelt kérdés

Mikor meg kellett volna jönnie, előtte igen hosszú ideig csak maszatolt, csak két napja jött meg rendesen. Meg voltam fázva és orvoshoz is mentem meg antibiotikumot szedtem. Azt tudom hogy a megfázás befolyásolja ezt, de nem tudom hogy mégis normális-e vagy menjek orvoshoz. Egyébként csak Májusban lesz egy éve hogy menstruálok és úgy tudom hogy kell egy kis idő amíg rendszeresedik, szóval nem tudom.

14/L


2013. febr. 15. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha nincs olyan nőrokonod, akitől bizalommal kérdezhetsz, menj orvoshoz, ha bánt valami.

2013. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De van olyan rokonom akitől bizalommal kérdezhetem, anyukámmal már beszéltem erről csak biztosabbnak éreztem itt is feltenni a kérdést, mivel eléggé bizonytalan választ kaptam.
2013. febr. 15. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális 14 évesen. Egyenlöre nem kell aggódnod miatta.
2013. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Abszolút normális, ne izgulj. Az ilyen ledorongolókkal meg ne törődj, valamiért jól esik nekik az okosat játszani...
2013. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A menstruációd miatt nem kell aggónod. Ha esetleg 5-6 hónap marad ki 2 menstruáció között, akkor kell orvoshoz menned. :)
2013. febr. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam. Nem foglalkoztam különösebben a ledorgoló hozzászólóval, csak csinálják ha jól esik, én kb teszek rá, semmire nem mennek vele, talán azt hiszik megsértenek.. nos, hallgassanak Fall out boyt és ajánlom az I don't care-t. ^^
2013. febr. 17. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!