Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem sikerül a tampon...

Miért nem sikerül a tampon felhelyezése? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ez a második menstruációm, amióta tampont használok. Szóval, amikor felhelyezek egy új tampont, akkor normálisan érzem, hogy kissé hátrafelé kell tolni és majdnem az egész ujjam bent szokott már lenni, nem tudom beljebb tolni. De mégis úgy érzem, amikor leülök, mintha ki akarna jönni a tampon. Ha sétálok vagy állok, akkor nem érzek szinte semmit, csak ha leülök, lehajolok vagy hasonlók. Mi lehet a probléma, rosszul teszem fel a tampont vagy valami más?


17/L


2009. szept. 7. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia hát ha már az egész ujjad szinte bent van a tamponnal együtt akkor nehogy tovább toldd! Az úgy bőven jó, nekem 2 ujjoercem szokott utána menni. Nem fog kicsúszni, akkor sem ha olyan érzés. Néha ha leülök vagy lehajolok énis érzem hogy ott van, ezzel szerintem mindenki így van. Nem jön az ki onnan, csak azért olyan érzés mert ahogy telik meg, annál vastagabb lesz ugye.
2009. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, közben azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy azért van, mert még kezdő vagyok és kesőbb talán megszokom.
2009. szept. 7. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!