Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jelek a menstruaciora? 14/L

Jelek a menstruaciora? 14/L

Figyelt kérdés

mar talan 3 eve is van annak, hogy meglattam a feher foltokat a bugyimon, akkor tisztaban is voltam a dolgokkal..:)

decemberben volt 3 napig barna folyasom.

ma eszrevettem, h feltunoen sok feher folyasom volt, fajtak a melleim, a mellbimbom is nagyobb lett.

menstruacio jelei?


koszonom a valaszokat elore is!! :)


(angol billentyuzetem van, bocsanat az ekezetekert)



2013. febr. 15. 22:20
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Ez akár az is lehet. Hordj magaddal betétet :)
2013. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

mindig van nalam a decemberi incidens ota..:)))

koszonom a valaszt..:))

2013. febr. 15. 22:28
 3/38 anonim ***** válasza:
39%
Bármelyik pillanatban megjöhet a menstruációd. :) De azért 16 éves korodig ne aggódj ha nem menstruálsz. :)
2013. febr. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

koszonom.. meg nincs..

nem.aggodom.. meg novemberben voltam uh-on ahol megtudtam hogy minden rendben van..:))) megnyugtattak.. decemberben volt ez a barna.. azota semmi.. talan most..:))

koszonom a valaszt.

2013. febr. 16. 10:28
 5/38 anonim ***** válasza:

Idegesség

amikor már nagyon jönne, akkor görcsök.

2013. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

a decemberi is menstruáció volt. az első a legtöbb lánynak 3 napos barnázás. (ez csak átlag,nekem erős 8 napos vérzés volt)

szerintem ez már a második előjele,amit leírtál.

2013. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

ez egeszen meglepett..:)

ezt nem tudtam eldonteni, hogy az menzesz volt, vagy csak jel.. bar azota 2 mezesz kimaradt, lassan a harmadik kovetkezne.. koszonom a valaszt..:))))

2013. febr. 16. 21:52
 8/38 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

nekem jelenleg is megvan,de olyan kevés,mint neked a decemberi,pedig ez nekem már az ötödik és az előzőek olyanok voltak mint a niagara xD

ha több napig van barna folyás,akkor az menzesz. (persze a vérzés előtt is van néha,de szerintem nálad tuti hogy mensi volt :) görcsök akkor voltak?

14L

2013. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

nem voltak gorcseim, csak picit fajt a hasamalja..

anya azt mondta h nem mindenkinek szokot fajni az elsonel.. neki sem fajt.. es neki is harom napos volt, majd 3 honapig ki is maradt.. bar nem is banom a hasgorcsos temat mert nem igazan birom a fajdalmat.. mostmar csak abban remenykedem, hogy nem lesz olyan problemam mint anyumnak, akinek.olyan gorcsei voltak, h hanyt a.fajdalomtol..

koszonom a valaszt!! :)

2013. febr. 17. 16:55
 10/38 anonim ***** válasza:

pont az volt a lényeg a kérdésemben,hogy hol fájt. de mivel neked a hasad alja fájt,akkor egyértelmű,hogy mitől :)

üdvözöllek a nagylányok között :D

2013. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!