Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? (furcsa bőr...

Ez mi lehet? (furcsa bőr irritáció)

Figyelt kérdés

Először is leszögezném hogy semmiképpen sem a netről akarom diagnosztizálni a problémát csak mire idő pontot kapok a dokitól az még eltarthat egy darabig és addig is szeretnék tisztábban látni.

Kb egy hónapja borotválkoztam "ott lennt" és utána nagyon kipattogtam. Volt is egy nagyobb patim ami kicsit fájt is már a végén a szemérem dombomon. Aztán lett egy hasonló kicsit lejjebb a szemérem ajkak mellett. Nem fájt meg ne volt semmi vele el is felejtettem. Aztán kicsit érzékenyebb lett és egyszer mosakodás közben "bele is kaptam" és az eléggé fájt. Tegnap óta viszont folyamatosan fáj ha valami hozzá ér. Elég nagy és olyan fehéres színű és ma mintha már úgy láttam volna hogy a közepén van valami fekete pötty kicsit olyan mintha sebes lenne vagy ilyesmi. Vol már valakinek hasonló?



2013. febr. 16. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt ilyen, amikor borotválkozás után szőrbenövésem volt. Minden évben előfordult 2x . 3x.

Nekem az a fekete pötty a növekedő szőr volt, nem tudta áttörni a felette összenőtt bőrt.

2013. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, mert pont szőrtelenítés után alakult ki. És te kented valamivel hogy hamarabb elmúljon?
2013. febr. 16. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én egy tű és egy szemöldökcsipesz segítségével mindig megoldottam.Előtte Egiseptet fújtam vattára, azzal lefertőtlenítettem, a tűvel megnyitottam, egy picit rányomtam és amikor meg lehetett már fogni kihúztam a szemöldökcsipesszel. Egyszer vagy 3 napos visszatérő próbálkozásra sikerült csak. Ez egy mini ön műtét! egy szakember biztos gyorsabban megcsinálja.
2013. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!