Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilés után azonnal még...

Pisilés után azonnal még ingert érzek, mintha kellene, és furcsa, bizsergő érzést, de csak pár csepp jön, és utána olyan kellemetlen érzés. Ez többször is megesik, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem érzed magad felfázva ? HA még egy pár napig tart el kéne menni orvoshoz , felírnak Mon-uralt....esetleg .. lehet gomba is :(
2013. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Felfáztál és hólyaghurutod lett.Igyál sokat,vegyél meleg vizes ülőfürdőt és menj el orvoshoz, Ő ír neked gyógyszert.
2013. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ez első vagyok ..

mióta tart ?

2013. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
néhány napja. Nem tudom, semmi más tünetem nincs, csak ez a furcsa pisilési inger, hogy pisilek, és utána érzem, hogy kell még, de csak pár csepp jön, és ezutána pár csepp után meg már kellemetlen :S
2013. febr. 12. 22:02
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Mindenképpen menj orvoshoz, mert ha nem kezelik megfelelően, rámehet a vesédre is a fertőzés.
2013. febr. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
monural gyógyszer lesz vagy valami jó kis felfázás elleni .. esetleg nitrofurantoin.. ORVOS KELL
2013. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
36%

TALÁLKOZTAM EZZEL AZ ÉRZÉSSEL kb 10 éves koromban

amikor esküvön voltam és előzetes egyeztetés utánközösmegeggyezéssel ugy döntöttünk velem egyidős unokatestvéremmel hogy csakis canada dry-t fogunk inni végig(gyömbér)

.órákon keresztül arra késztettük a pincért, hogy a canada dry palackunk soha ne legyen üres

ő eleget tett a kérésünknek


mi nem számoltuk és még csak megbecsülni sem tudnám mennyi fogyott belőle , de az biztos hogy nagyon nagyon sok

mint kezdö leendő tinédzserek egyszer csak arra lettünk figyelmesek hogy egyre sürüben járunk toalettre és órákkalkésöbb az történt , hogy szinte egy idöben mindkettönknél jelentkezett ez a hasonlóérzés hogy pisiltünk

és uténa mintha még mindig kéne pisilni

persze már nem tudtunk pisilni

de az inger azmegvolt.

igy visszagondolva arra gondolok, hogy ez azért volt mert és ebben a gondolatomban megerősitett az is, hogysok évvel késöbb mégegyszer jelentkezett ez az érzés s a hasonloság annyi volt hogy mindkét este nagyon nagyon sokat ittam,,,, függetlenül az ital alkohopltartalmától,,,,én arra a megállapitásra jutottam, hogy valoszinüleg a vesémben lévö apró kis homokszerü kövek melyek nem minösülnek vesekőnek hanem vesehomoknak , ha ugy tetszik,,,,ezek akadhattak meg a biológiai nevén hugycsőnek nevezett testrészben és ezek okozták ezt a vizelési ingert.

2013. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
szia velem is ez van 2 napja , elmegyek pisilni es utanna ugy erzem megint kell de nem tudok :/ ejszaka fel is ebredtem ra 2x , erre a bizsergesre. SZORNYU!
2013. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem is ez van, nem tudom mi tegyek:/:/
2013. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amit az elején olvastál a válaszokban :)
2013. okt. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!