Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Napok óta hol barna, hol...

Napok óta hol barna, hol fehérfolyás van egy pici vérrel. Görcsölök elöl-hátul. Ma is csak barna folyás. Miért? 14L

Figyelt kérdés

pár órája azt éreztem hogy valami folyik,megnéztem de csak egy pici halványbarna folt lett az eü. betéten. még most is görcsölök,már 1 hete legalább. miért nem jön meg rendesen??

nem az első.

ez most akkor menzesz vagy még mindig csak előjel?



2013. febr. 16. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mióta menstruálsz?

az elején ez még teljesen normális.

szerintem ez még nem menstruáció csak barnázás de az elején nekem is volt olyan hogy nem minden hónapban jött meg rendesen.Próbálj meg cickafarok teát inni az jó a görcsökre és tegyél valami meleget a hasadra attól jobb lesz:)

2013. febr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első 2 évben ez még normális.
2013. febr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

október óta menstruálok. Novemberben pontos volt(!),erős barnázás. Decemberben előbb jött 2-3 nappal,erős volt és jobban fájt mint az első. Januárban késett 8 napot(eltoltam szerintem),erős volt,9 napig megvolt. A mostanit 16.-ára vártam,de tizedike óta volt barna folyásom(amit már írtam).Tegnap pici halvány barna folt a betéten(szintén írtam már). És most reggel azt hittem hogy tényleg megjött mert megint éreztem hogy folyik,de csak halványpirosas foltok lettek. :(

Most nagyon-nagyon halvány barna részek vannak a betéten.

Ez a havim?

2013. febr. 17. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem ez egy kis gyenge mensi. Hát akkorne isvárd hogy pontos legyen, el kell telnie néhány évnek hogy beálljon ugyanakkor van olyan is akinek a kezdetektõl napra pontos. Ez egyénfüggõ:)
2013. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen,mensi,de nem is értem hogy miért gyenge,amikor a múltkori és azelőtti is nagyon erős volt. MITŐL FÜGG?

és azt hittem hogy erős lesz,mert már legalább 1 hete görcsölök és abból gondoltam hogy durva lesz. ehhez képest ez egy kis hangyafing. xd mert most ez így kényelmetlen,mert az összes létező tisztaságit elhasználtam még december és január elején a folyások miatt és azóta nem vettünk így normál betéteket kell használnom :c ja és vagy wc papír. még az is jobb lenne ha erős lenne.

azért köszi mindenkinek!

2013. febr. 17. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!