Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Solutio antisudorica ecsetelőt...

Solutio antisudorica ecsetelőt használok, ha leborotválom a hónaljamat mennyi ideig nem kenhetem rá?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap jártam így..leborotváltam és tök simán rákentem.Éreztem hogy elkezdett csípni/marni lemostam,tettem rá hintőport és azt hittem elmúlik..hát pont nem..a kezemet nem bírtam felemelni,szóval nem szeretnék még egyszer ebbe a hibába esni,mert nagyon nem jó érzés.:s
2013. febr. 16. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Frissen borotváld hónajra ne kend fel,mert marni fog,vagy sérült bőrre sem.Hagyd egy kicsit a hónajadat,hogy kinőljön valamennyire a szőr és rendbe jöjjön a bőrőd és utána rákenheted de vékonyan ezt a szert.De van akinek az első alkalomnál eléggé csíp,aztán a második alkalomnál már nem.
2013. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
12 órát várj vele. Régebben én is epilálás után használtam, nem volt kellemes érzés, de akkoriban még muszáj volt rögtön használnom. Most már, hogy rendeződött nagyjából az izzadásom, nem kell azonnal utána nyúlnom.
2013. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!