Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Solutio Antisudorica! Mi a...

Solutio Antisudorica! Mi a véleményetek, pro és kontra?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam rajta, csakhát...

Egy oldalon ott van, hogy most ugye jön a jó idő, az ember lánya izzad, foltot hagy a pólón. Ez nem túl esztétikus látvány ugye, nem merem sokszor lekapni a pulcsim vagy felemelni a kezem.

A S.A.-ról meg hallottam, hogy jó az izzadásra, meg azt is, hogy rákot okoz...


2011. márc. 29. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak ajánlani tudom. Nálunk a patikában helyileg keverik ki, így kerül kb. 330 Ft-ba, bár azt nem tudom, hogy a "gyári" ára (ha van ilyen) mennyibe kerül. Hátrány az, hogy 2 napnál többet nem lehet használni, mert kegyetlenül csíp és mar (én speciel nem tudtam aludni este), és szárítja a bőrt. Tehát két napig használd, a harmadikon pihentesd a bőröd és utána kezdődhet elölről. Ha jól olvastam, akkor még az is hátrány, hogy sok benne a méreganyag, bár ennek nem tudom alátámasztani a valóságalapját. Első használatnál is előfordulhat csípés, de abszolút megéri. Este kend be vele magad, és másnap sokkal kevesebbet fogsz izzadni.
2011. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbáltam és először kiszárította, majd állatira kicsípte a hónaljbőröm. Inkább lemondtam róla.
2011. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nekem is bevált, bár hozzátartozik az igazsághoz, hogy más helyen jelent meg izzadságfolt. Mivel az izzadságnak valahol mindenképp ki kell jönnie ez valahol természetes is. Én maró és csípő hatását nem éreztem (pár csepp vízzel hígítva használtam).
2011. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, a hígítást én is ajánlom, lehet nekem azért csípte, mert nem hígítottam... (első voltam)
2011. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hogyan hígítottátok ? Ketté vettétek, és felöntöttétek vízzel ?
2011. márc. 29. 18:51
 6/12 anonim válasza:

Rajta van a tájékoztatóján, hogy langyos vízzel lehet hígítani. Egy vattát bevizezel, ráfordítod 2x az üveget és úgy kened be.


Nekem bevált, de vigyázni kell vele, nem szabad folyamatosan alkalmazni!

2011. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Én lassan egy éve használom,nagyon szeretem.Először sűrűbben használtam,most már elég hetente,kéthetente egyszer,Érezni fogod,h mikor kell,nem szabad naponta.

Én úgy hígítottam,hogy egy folyékony golyós dezodorból kiszedtem a golyót,abba beleöntöttem,majd felengedtem vízzel,kb. 2/3,1/3 arányban. Vigyázz,hogy ne érjen ruhához,mert kiszedi a színét.

2011. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is csak jót tudok róla mondani. Állandóan fekete és fehér pólókban kellett mászkálnom, holott mindig színesekre vágytam. Illetve vehettem fel színeset, de tenyérnyi folt lett akkor rajta...

Én kb. 6 éve használom ezt a szert, de nem folyamatosan. Kezdetben naponta használtam, aztán kétnaponta... ma már csak nagyon ritkán, 1-3 havonta. Teljesen elmúlt az izzadás, bár lehet, hogy már pszichésen is produkáltam. Olyan hihetetlen volt, amikor a 40. méregdrága szer után kipróbáltam az SA-t és semmi folt nem volt. Mondjuk becsapós, mert néha úgy érzed, hogy izzadsz, de odanézel és megnyugszol, hogy semmi nem látszik. :)


Nem tudom, hogy rákkeltő-e. Nem mondom azt sem, hogy az, és azt sem, hogy nem az.

De szerintem az izzadás miatti szorongás és idegeskedés már többet ártott nekem, mint ez a szer árthat az elkövetkezendő 40 évemben.

2011. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

A szitu nálam is ugyanez: fekete pólók, ingek.

Most hátha nem kell majd idegeskednem :)

2011. márc. 30. 16:05
 10/12 anonim válasza:
sziasztok,nekem kb.2- hetig hasznalt a SOLUTIO ANTISUDORICA,Nagyon orultem neki ereztem megvaltozott az eletem is nem kellett takargatnom magamat.HM DE hirtelen azt vettem eszre kezdek izzadni ismet vizesek trikoim,na meg a kabataim is.EZ SZORNYU ERZES.MI LEHET A GOND?
2012. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!