Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek v. Családotok nótagjána...

Nektek v. Családotok nótagjának is nagyon szoktak fájni a mellei menstruáció elött néha? Nem tudok aludni úgy fáj feszít mind2. Néha van ilyen oldalt a mirigyek fájnak.

Figyelt kérdés
Dokinál voltam régebben aki azt mondta ez alkati dolog nagyon mirigyes szerkezetü a mellem dolgoznak a hormonok. Ennyi. De most nagyon fáj oldalt a mirigyek mit csináljak?
2013. febr. 17. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy mit csinálj, azt nem tudom, de több ilyen nőt ismerek. Próbáld menzesz előtt átmasszírozni őket, esetleg még a borogatás segíthet.
2013. febr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pontosan úgy voltam mint te kérdező. Menzet előtt 2-3 nappal a melleim betonkemények lettek, megduzzadtak és iszonyatosan fájtak. Volt hogy estére már sírva fakadtam annyira fájt. Nem segített sem a borogatás, sem a masszírozás, pedig a férjem örömmel masszírozta.. Fél évvel ezelőtt az egyik orosz kollégám mondta, hogy miért nem próbálom ki a Kombucha teát.. Nem is hallottam róla. Ő mesélte hogy ő már gyerekkora óta issza, és soha nincs semmi baja. Ez egy gombaféle amit könnyű elkészíteni teának, és hidegen kell inni. Nem finom. Kicsit olyan mintha szőlő mustot inna az ember. Naponta 1/2 vagy 1 pohárral iszom fél éve. Már megszoktam az ízét. Sosem fogy el, mert a gomba nő szépen, és mindig lehet teát készíteni. Én nem hittem benne, de olvasva hogy mit írtak róla, és mit mesélt a kollégám úgy voltam vele, hogy miért ne próbáljam ki? Veszíteni nem veszítek vele, mert igencsak egészséges tea. Fél év alatt végre nem fájnak a melleim. Már nem duzzadnak meg, és nincs őrjítő fájdalom. A hajam sem hullik már. A körmeim is szép erősek lettek.

Én most már elhiszem hogy ez a teának köszönhető..

Kedves kérdező.. Nem akarlak rábeszélni, de miért ne alapon te is kipróbálhatnád. Ha nem válik be, legfeljebb abbahagyod az ivását, de ártani nem fog. Igyál te is Kombucha teát..Hátha neked is beválik mint nekem..

Itt olvashatsz róla egy kicsit..

[link]

2013. febr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azért ennyire nem, de pl hason aludni én sem tudok ilyenkor. Tudom, fura ilyet ide írni, de ilyenkor az is kellemetlen, ha a párom hozzáér.
2013. febr. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak készitmények pre mens panaszokra. Próbáld ki őket egyik barátnőmnek segített ebben a pre mens tabletta. Neki amugy mindig több mint kétszeresére dagadta melle elötte, és örülten fájt neki. AZóta jóval enyhébb.
2013. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem,de szokott fájni előtte pár nappal.
2013. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!