Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok olyan pólóm van, amin...

Sok olyan pólóm van, amin meglátszik az izzadságfolt, nem tudok mit tenni ellene. Rengetek dezodort próbáltam már. Mit tegyek még?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlenül érzem magam ha melegem van, és tudom, hogy foltos a hónaljam. A suliban még a padra sem merem feltenni a kezem, mert azt hátulról látják. So fajta dezodort használtam már. Rexona, Dove, Balea, minden félét..

Sok embernek nincs foltja sosem! Mit tegyek hogy nekem se legyen?


13/L


2009. szept. 7. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél baba hintőport és reggelente azzal kend be a hónaljadat. De igazából akkor is lehet hogy lesz folt. De most pont jön az ősz, már nem lesz olyan meleg hogy foltod legyen. Ha meg lesz is, menj ki szünetre suliban, és megszárad egy pillanat alatt a levegőn. Vagy ha melegebb van hordj sötétebb vagy ujjatlan felsőket. De annyira nem ciki a folt szerintem. Csak szag ne legyen, folt majdnem mindenkinek van melegben.
2009. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! én is a hintőport ajánlom neked, illetve az olyan felsőket, amik nem annyira hangsúlyozzák ki. pl. sötétebb, vagy nem olyan feszülős!!

még egy kérdés: szőrös vagy? ha igen lehet ha leborotválod kevésbé leszel foltos, mert a szőrtől jobban bemelegszel!

2009. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem, nem vagyok szőrös! Balettre járok, ezért már alapból figyelek az ilyen dolgokra. (ujjatlan dresszben vagyunk..)


Még egyszer köszi :)

2009. szept. 7. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!