Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett meddig...

Fogamzásgátló mellett meddig tart a pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés

Egyaltalan ez normalis? Tudom h elofordulhat, irta a papirja is, de mindenkinel elofordul? Es az is normalis, hogy a menszesz utan egybol pecsetelo verzesem volt? 9-tol 14.-ig tartott a menszeszem, azota pecsetelo verzesem van. Menjek vele orvoshoz vagy ez csak a gyogyszer hibaja/hatasa?

Valoban azt jelenti a pecsetelo verzes, hogy nem megfelelo szamunkra a gyogyszerben talalhato hormon adag es nem ved?



2013. febr. 17. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Hát a doki azt fogja mondani, hogy persze ez a gyógyszer hatása lehet, pár hónap és beáll rendesre.

DE én a helyedben másképp védekeznék! Nem jók a fogamzásgátlók hosszútávon, de ezt nagyon kevés orvos fogja neked bevallani! A döntés a tiéd, olvass utána!

2013. febr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon alacsony hormon tartalmu gyogyszer. Nem hiszem, hogy olyan artalmas lenne. En se vagyok a gyogyszerek hive, de sokan hasznajak tunetek nelkul es a mai gyogyszerek masok. Csak lehet, hogy ez nem megfelelo szamomra? Masikat iratassak fel?
2013. febr. 17. 08:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik bogyót szeded, én szedtem Yasminelle-t és Jangee-t is, mindkettőnél volt pecsételő vérzésem, 2-3 napig állítólag az normális, ha tovább tart mindenképp menj vissza a dokihoz, mert akkor valami gebasz van. egyébként én sem ajánlom a fogamzásgátlót, a dokim szerint a Jangee a legkisebb hormontartalmú fogamzásgátló, és még attól is híztam 7 kg-t 2 hónap alatt... mostmár 7 hónapja nem szedem, de azóta is össze vissza jön meg. van hogy kimarad egy hónap,van hogy nagyon megvan... szóval teljesen felborítja a hormonháztartásodat, szerintem is keress más védekezési lehetőséget :)
2013. febr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mirabellat szedek.
2013. febr. 17. 08:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdtem szedni a fogamzásgátlót kb öt éve, akkor mensis panaszokra írták fel, mert iszonyatos mennyiségű vér jött, meg nagyon görcsölt a hasam. A hat napos mensim helyett jött egy 14 napos, mire végre elállt. 2 év alatt híztam 15 kilót, és azóta se tudom leadni. Azóta csak óvszerrel védekezek, én is ezt ajánlom neked.
2013. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!