Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygomba mindig kijön...

A hüvelygomba mindig kijön rajtam, és sehogyan sem tudom elmulasztani. Az orvos már csomó krémet és kúpot írt fel. És általában el is múlt tőle 1-2 hónapra, de mindig kijött utána ismét. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már megőrülök..még fogamzásgátlót sem tudok szedni,mert hiába szedem,akkor sem tudjuk gumi nélkül csinálni.Van valami olyan szer ami örökre kiöli ezeket belőlem?Valami injekció?Vagy bármi?Több éve gyötör ez engem és már tényleg az őrületbe kerget.Mindig titkolózom,meg szégyenkezem miatta.És a barátom sem tudja,hogy van ilyen bajom.Nem is engedem,hogy orálisan elégítsen ki.És csak gumival szoktuk csinálni.Nincs büdös szaga,meg semmi,csak iszonyúan viszket,és kicsit érdekes az állaga.Mindig napi 2x 3x intim szappannal is megmosom kívül-belül,kúpot is rakok fel ami a hüvely természetes tisztulását segíti elő és megőrzi a savasságát,de semmi sem segít.Csak a menstruáció ideje alatt múlik el.Segítsetek kérlek!!Mit tudnék csinálni?
2009. szept. 7. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

napi 2-3szor ne mosd meg, azmár túlsok

a hülynek ugyanis van egy Ph-ja, meg egy saját regeneráló képessége, ha napi 2-3szor felborítod az intimszappannal, az nemtesz neki jót.

eléglesz azt 1szeris megmosni intimszappannal.

a másik, amit tehetsz, h egyél fokhagymát. minden este egyél meg egy gerezdet, darabokra vágva, pohár vízzel vedd be.

a harmadik, néha vegyél sós-kamillás ülőfürdőt.

a negyedik, változtass kicsit az étrendeden. kevesebb cukrot, és szénhidrátot egyél. azaz kevesebb fehérkenyeret, kevesebb tésztás.

és vegyél a patikában normaflore-t, ez bélflóra regeneráló készítmény

2009. szept. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor egy cipőben járunk. 5 éve küzködök vele, teljesen megőrjit már. Sajna erre nincs hosszútavú megoldás csak esetleg a diéta. Szigorúan cukor, élesztő, gomba, tészta ilyenek nélkül. Sajna én nem tudom megállni. Már kipróbáltam mindent amit lehet venni patikába, probiotikumok, diófalevél tea, de nem segitettek. Utoljára Candivacot szedtem 2,5 hónapig használt, talán meg kellene próbálni hosszabb ideig, csak kicsit drága, 21 euró volt. Nődokim szokott kiirni gombára gyógyszert is, havonta 1-et kell bevenni, de az is csak addig használ amig szedem. Voltam imunológnál is, immunerősitőket irt, nem segitettek. Aztán elküldött valami "autovakcinára", de pechemre mire odakerültem addigra elmúltak egy rövid időre a panaszaim. Talán meg kéne emlitenem újra ezt a lehetőséget.
2009. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!...2. válaszolónak írom,hogy nagyon sajnálom..ez tényleg borzalmas...Pedig nem az a probléma,hogy elhanyagolom magam..és azért jött ki,vagy hogy a páromtól elkaptam..vagy hogy ráülök a wc-re...mert sosem szoktam nyilvános helyen wc-zni...Amikor elmúlt 1 kicsit hosszabb időre ez a dolog..és tényleg semmi jelét nem láttam,hogy lenne valami bajom..a párom orálisan elégített ki..és szerintem a nyálától megint kijött nekem ez a gomba...Mert addig ameddig nem voltam együtt senkivel,nem feküdtünk le és nem is volt bajom.Most van párom és vele is eddig még csak ovszerbe csináltuk és nem is érintette hozzá a péniszét az én nemiszervemhez...csak annyi volt,hoyg orálisan kieléített..és megint kijött...És azóta nem is engedem neki,hogy orálisan elégítsen ki...Az előző barátom is amikor orálisan elégített ki,utána jött ki rajtam ez...de mi lehet a nyálban amitől kijön?
2009. szept. 8. 15:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Külön törölköző a lenti résznek

Grapefruit csepp

Ha érzed h borult a ph-d akkor irrigálj, de max 3napig napi 2-3szor

Nekem eze segíségével sikerült megszabadulni a gopmbától immár 4hóaőja, pedig azelőtt 2havonta volt bajom.

2009. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

12.45-ös:

Hát nem tudom, hogy össze-e függhet a nyállal. Volt,hogy azt hittem a gumitól van, abbahagytuk, aztán azt hittem, hogy a spermától, aztán sex nélkül is kijött, úgyhogy nemtudom hogy mitől van ez. Hűségesek vagyunk egymáshoz, úgyhogy attól nem lehet. Viccelődtem is a férjemmel, hogy lehet alergiás vagyok rá. Megjegyzem szülés után kezdődött ez nekem. Azelőtt is szokott lenni, de max 2-szer 1 évben.

Utolsótol kérdezném, hogy grépfuitmag cseppet hol lehet venni, és ezt erre ajánlják? És milyen irrigálót használt? Megköszönném a válaszát!

2009. szept. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

utolsó előtti vagyok: Rossmannban, dmben van. 1300Ft körül egy hónapig elég, én már február óta szedem, immunerősító és gombaoló, de ha itt van olvasd el

[link]



irrogáló pedig a dm,rossmannban kapható colpo-cleaner laktóz tablettával.

2009. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elmentem nőgyógyászhoz és ő is ajánlotta nekem a grapefruit cseppeket...állítólag tényleg hatásos!Már sok ember jelezte vissza,hogy neki használt,viszont megtudtam,hogyha candida gombáról van szó,akkor elég megenni 1 kocka csokit és máris kijön.Szerencsére nem valószínű,hogy nekem ez van,de mondta,hogy ne nagyon egyek édességet.
2009. szept. 21. 18:32
 8/8 kamilla27 válasza:

Kedves volt sorstársak!

Nagyon figyeljetek, mert megmondom a tutit: szódabikarbona(étkezési)+hidrophil nonionicum(baba fürdető) mosakodásra. Kúra szerűen naponta 1-2 szer szódabikarbonás vízet inni.Szeretkezéshez használjatok:Teafaolajos síkosítót(kapható a bio boltokban kb.:1.800,-Ft.

2015. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!