Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Hüvelygomba? Már...

Mi lehet ez? Hüvelygomba? Már az orvos se tudja szerintem.

Figyelt kérdés
Tünet: fehér darabos folyás, kb ennyi, de már hónapok óta...voltam 1x nőgyógyásznál, felírt v 3 féle gyógyszert, csinált vizsgálatot minden hülyeséget, beszedtem...semmi.kikértem egy másik nőgyógyász tanácsát, azt mondta, irrigáljak tejsavval.megvolt...semmi.Elmentem magánrendelésre, lecsengettem jó sok Ft-ot, úgy tűnt h értelmesebb válaszokat kaptam, felírt 1 gyógyszert, mellé 1 hetes diétát.Végigcsináltam...semmi.Pedig mindegyik hüvelygombára tippelt, de akkor el kellett volna múlnia a sok féle gyógyszertől, nem? vagy ez valami más esetleg mégis?:( már nem tudom mit kezdjek...ha már 3 nőgyógyász se tudott meggyógyítani, akkor mi?
2011. febr. 18. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez pedig akkor is hüvelygomba
2011. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
és kenettenyésztést csinált valamelyik?
2011. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ja és a párodat is kezelték?
2011. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elgondolkodtál azon mi okozhatja?

Partneredet pl kikezelték? Vagy egymásnak adogatjátok?

Szedsz fogamzásgátlót? Nem vettél mostanában új tüsfürdőt/intim mosakodót? Illatosított tisztasági betétet?

2011. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
csináltak tenyésztést is, páromnak nem volt baja(orvos szerint, direkt megkérdeztem 2x) de azért canestennel kente magát, és keveset voltunk együtt ezalatt...e a gomba meg elmulna, de én már minden csodaszert kipróbáltam amit orvos ajánlott meg mások, de semmitől nem múlt el:S
2011. febr. 18. 19:40
 6/12 A kérdező kommentje:
19.39 válaszadónak: tisztasági betétet sajnos pont ez okból rendszeresen hordok, és intim mosakodót is használok, mert annyira zavar már ez a folyás, h csak ezek teszik kicsit elviselhetőbbé
2011. febr. 18. 19:42
 7/12 anonim ***** válasza:

de volt a párodnak baja, csak tünetmentes volt...vagy tőle is vett kenetet és onnét tudja? bár tök mindegy, mert ha neked gombád volt, akkor ő is elkapta

szépen oda-vissza dobáltátok a fertőzést

2011. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja és intim mosakodó helyett szappan
2011. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"keveset voltunk együtt ezalatt"

A kevés pont elég. Keress egy jó orvost, aki megint csinál tenyésztést, és amíg ki nem kezel MINDKETTŐTÖKET, addig ne legyen szex.

2011. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
keresek jó orvost, szerinted heccből mentem magán kezelésre? de ha ott is csak ennyi ész szorul az orvosba, akkor honnan szedjek "jó orvost"? szerintem olyan nincs is, csak a mély zsebük amit tökig lehet nyomni pénzel...
2011. febr. 18. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!