Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fehér folyás hány éves...

A fehér folyás hány éves kortól jelentkezik, ill. Mikor/meddig tart?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és minden nap van fehér folyásom. Nem tudom, hogy ez normális-e. Olvastam már róla mindenfelé de nem találtam választ :( .Lécci segítsetek!
2008. jún. 6. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

nekem kb azóta van, mióta először elkezdetm menstruálni (13), és azóta folyamatosan. minden nap használok tisztasági betétet.

az orvos azt mondta nekem, valakinek nincs egyáltalán, valakinek van mindennap.

2008. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem menstruálsz még akkor annak az előjele is lehet, illetve ha most kezdtél akkor azért van, lehet hogy később kevesebb lesz vagy nem is lesz, nekem is így volt.
2008. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De már több mint egy éve megvan és mielőtt megjött, azelőtt egy éve van fehér folyásom, azaz már 2 éve. :S
2008. jún. 7. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális!Ne aggódj!Ez később még változhat!Nekem is így volt!Most már csak akkor van mielőtt megjön (23 éves vagyok)...de ennyi idősen nekem is ponnt ilyen volt....ne aggódj! :)

Nyugi!!!!

2008. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!