Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor megvan nagyon gorcsol a...

Mikor megvan nagyon gorcsol a hasam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ugy szokott fajni a hasam, hogy szinte nem birok kikelni az agybol, a sirogorcs kerulget. Anyu mondta hogy menjunk orvoshoz, mert lehet h cisztaim vannak. Elkepzelheto?
2013. febr. 17. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
igen, el. meg még egy csomó minden.. miért nem hallgatsz rá???
2013. febr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Próbáld ki, hogy 1 hónapig nem eszel semmi gabonafélét, de legalábbis olyat egyáltalán ne, amiben glutén van. Segíteni fog:)
2013. febr. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Francokat fog segíteni! Mindenképpen orvoshoz kell menni vizsgálatra rákszűrésre és ultrahangra! Nem kell megijedni, lehet semmi bajod, de komolyabb probléma is lehet mögötte, amit viszont mindenképpen minél előbb ki kell deríteni, hogy ne menjen rá az egészségedre. Évente egyszer amúgy is ajánlott nőgyógyászhoz menni, fiatalon is. Ha félsz, kérd meg anyukádat, vagy barátnőd, hogy kísérjen el. A legtöbb kórházban tinédzsernőgyógyász is van, ha külön olyanhoz akarnál menni. (Addig is a háziorvosod írhat fel Meristint, az erős görcsöknél csak ez használ.)
2013. febr. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1.valaszolo.

Azert nem hallgattam ra mert tesom lebeszelt rola. De ugyis nemsoka megjon es igerem elmegyek UH-ra.


3.valaszolo: igen anyu is ezt mondta, hogy elmegyunk ultrahangra es ha van valami akkor megyunk tovabb, ha nem akkor marad a gorcsoldo.


KOSZONOM NEKTEK,SOKAT SEGITETTETEK! :))

2013. febr. 18. 05:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Tényleg igaza van Anyukádnak, hiszen senki más nem tudja biztosan megmondani, hogy van-e valami baj, és ha igen, akkor mi az, mint az orvos!
2013. febr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg nem lesz semmi szervi baj, viszont az orvos mindenképpen hasznos lesz, mert fel tud írni gyógyszert, amit a menzesz előtt 2 nappal el tudsz kezdeni szedni és akkor nem fog fájni.
2013. febr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémáim voltak/vannak. Olvastam hogy ha sok folyadékot iszol, akkor nem szakad szét a méhed mensis napokon. Már egy éve csinálom, mielőtt megjönne egy héttel megnövelem a folyadék bevitelt kb 3, 3.5 liter/nap. Rohadt sokat járok pisilni, de érdekes módon nekem azóta nagyon sokat csökkentek a görcseim. Most is vannak, ha elfelejtek többet inni a mensis időszak alatt. De általában most már kibírom gyógyszer nélkül.
2013. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3! Meristint már nem írhat fel a házi orvos. Sajna beszüntették azt a gyógyszert, pedig nekem is nagyon bevált. :(
2013. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
e mindennap megiszok annyit es megse..amugy 15 vagyok. Na pl mostis megjott es a halalomon vagyok ://
2013. febr. 18. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!