Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogy oldjátok meg az...

Ti hogy oldjátok meg az osztálykiránduláson a strandot mikor megvan? 13/L Strandra hogy menjek?

Figyelt kérdés
Már megvan augusztus óta,és menni fogunk (6.-os vagyok) osztálykirándulásra év végén.Még nem tudjuk,hogy hova,mert ha nyerünk akkor Erzsébet-programmal mennénk.És attól félek,ha megyünk akkor vagy pont akkor lesz meg,vagy nem lesz nálam betét elég..de most ez nem lényeg..hanem hogy mivan akkor ha megyünk strandra?Anyukám nem engedi a tampont még,mert azt mondja attól feszülni a szűzhártyám.De akkor hogyan strandoljak? betéttel csaknem lehet :|(Tudom,még tél van,de most gondolkoztam ezenh mivan ha akkor lesz meg és megyünk strandra) Ti ezt Hogy szoktátok megoldani???

2013. febr. 5. 21:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
feszülni fog a szűzhártyám* ;-h*
2013. febr. 5. 21:29
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tampon vagy nem fürdök.
2013. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

lehet hogy nekünk is lesz medence a táborban és én is ettől parázok. de majd kipróbálom a tampont,ennyi.

mondd el anyudnak,hogy neked sokkal fontosabb egy strandolás mint a menzeszeddel való szenvedés,nem ér annyit a dolog hogy egy olyan jó élményt kihagyj. nekem sem engednék szerintem,mert még fiatal vagyok,de ha muszáj,akkor muszáj lesz! a szűzhártyádnak semmi baja nem lesz,amúgy is van rajta egy elég nagy lyuk ahhoz,hogy a folyás és vérzés ott távozzon,és az a réselég nagy egy mini tamponnak is.

majd próbálom ezt én is így elmagyarázni itthon,mert azért nem akarok szenvedni hogy egy hónapban 4 hét van,1 hetet végigvérzek és pont arra az egy hétre esne egy tábor,stb. és lemondok mindenről emiatt. nem történhet minden a másik 3 hétben! egy tampont amúgy sem lehet 6 óránál több ideig bent hagyni,gondolom annyi ideig meg úgysem fürdik az ember medencében.

úszáshoz,sporthoz pont jó a tampon,erre találták fel,nem? :)

14L

2013. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha meg fürdeni akarsz, akkor előtte lévő menzesznél próbált ki a tampont, ne a kirándulásnál, mert elsőre mindenki bénázik szerintem :)
2013. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát amúgy!Erre találták fel :D Mondjuk mondta anya h vesz nekem nagyon minit...de ezzel nem azt mondta h használhatom is :| és én sem akarok semmiről sem lemaradni :) Tavaly még jó volt,mert akkor még nem volt.És nem paráztam h a fél bőröndöt pakoljam-e be betéttel vagy hagyjak helyet a ruháimnak is :Dbetéttel meg nem lehet fürdeni :Dhát egy minitől még nem leszek halálos beteg,és csak 1 rövid időről lenne szó :)(köszi a választ :) )
2013. febr. 5. 21:43
 6/14 anonim ***** válasza:

"egy tampont amúgy sem lehet 6 óránál több ideig bent hagyni,gondolom annyi ideig meg úgysem fürdik az ember medencében. " ---> de azért ha erős a vérzés nem fogja kibírni a tampon 6 óráig, ugyan úgy cserélni kell majd mint a betétet.


És mondd meg anyukádnak nyugodtan, hogy attól, hogy egyszer tampont használsz még nem lesz semmi bajod :)

2013. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Venni kell elég betétet és akkor elsz nálad. Az hogy akkor lesz-e meg majd kiderül reménykedj hogy nem. Én amig szűz voltam nem tudtam tampont használni. Van akinek megy van akinek nem. Egyébként nekem volt igy osztály kirándulás hogy sajna pont meg volt igy nemm standoltam volt még 2 lány rajtam kivül. ez van. Előfordul az ilyen. Bár akkoriban nagyon nem voltam még kibékülve az alakommal igy nem is sajnáltam annyira a dolgot.
2013. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha fürödni is akarsz menstruáció alatt, akkor a tampon az egyetlen lehetőséged!
2013. febr. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
Vannak azok a fürdőruhák amelyeknek alul két réteges az anyaga oda rakj be tisztaságit de akkor is max 15-20 percig lehetsz bent.
2013. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, te férfi vagy, ugye?
2013. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!