Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges? A nőgyógyászom...

Lehetséges? A nőgyógyászom felírta a Clion D100 hüvelyktabletát. Tegnap este felhelyeztem egyet. Ma reggel viszont vérzek.

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Vagy ez normális?
2013. febr. 18. 06:43
 1/8 anonim ***** válasza:

"- A hüvelynyálkahártya lokális túlérzékenységi reakciója esetén a terápiát fel kell függeszteni."


Részlet a betegtájékoztatóból!

Hagyd abba és próbálj meg sós vízben fürdeni esténként pár napig, az is jó gombás fertőzésre!

2013. febr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is így vagyok!!Nekem is azt írta fel a nőgyógyászom!!Tegnap este felhelyeztem és ma meg vérzek és mellé még görcsölök is!!
2013. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is. En is görcsölök.
2013. febr. 18. 12:16
 4/8 anonim válasza:
Felhívtam a dokit és azt mondta,hogy hagyjam abba,ha elmúlik a vérzés akkor kezdjem újra el!ha nem múlna el a vérzés 3-4 nap múlva akkor menjek vissza hozzá!! :(
2013. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
az előbb a 10:39 es voltam :)
2013. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) ezzel most segítettél :)
2013. febr. 18. 16:11
 7/8 anonim válasza:

Nekem is ezt írta föl hétfőn a doki. Nekem alhasi és mellkasi fájdalmaim vannak tőle. egy órája helyeztem föl egyet és erősen dobog a szívem, fáj a fejem és mintha kezdene zsibbadni az orrom és a torkom. Minden esetre fura érzés.

Nekem azt tanácsolták, hagyjam abba és keressek másik orvost.

2013. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az előző vagyok.

Csak azt tudom ajánlani, hogy akinek a Klion D100-at írják fel, és ha már az első felhelyezésnél gondok adódnak, ne használja tovább! Én több mint egy órája helyeztem fel és már nehezebben veszem a levegőt, mint amikor az előbb írtam és fáj a mellkasom, az alhasam meg a fejem is.

2013. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!