Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél éve nem voltam együtt egy...

Fél éve nem voltam együtt egy fiuval sem. De pár napja szexeltem valakivel rá két napra megjött, úgy hogy hónap elején is megvolt. Miért van ez?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, fél éve nem szűz, a menstruációm mindig megjön de változó időpontban

2013. febr. 18. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok, vagy a ciklusod nincs még rendesen beállva, esetleg valami belső sérülés.Én se értem minek kell 15 évesen szexelni. Más dolgotok nincs? Remélhetőleg terhes nem vagy...
2013. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gumit használtatok? Most is, meg az előzőnél?
2013. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem mindkettő alkalmi volt?? Ahoz is fiatal vagy h ilyet csinálj, de ha hű de szerelmes lennél, még azt mondom ok, de így...
2013. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon meg fogod bánni később, hogy ilyen korán kezdted....
2013. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A ciklust, tudod nem a naptárhoz nézzük, hanem napra számoljuk.Lehet rövid renszeres ciklussal egy hónapban kétszer menstruálni, de a korod miatt a szabálytalan ciklusok is elfogadhatóak.

A fontos inkább az, hogy védkeztetek-e és hogyan?

2013. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elütöttem: rendszeres
2013. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!