Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első együtt alvás.17 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együtt alvás.17 és fél éves lány,20 éves fiú,8 hónap komoly kapcsolat. Megengednétek, hogy együtt aludjanak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg, már nem kisbabák..
2013. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért eddig biztos, hogy nem aludtak együtt engedély nélkül?? :D Egyébként meg, megengedném, de nem kell ennek ekkora feneket keríteni, mert ez eléggé kínos lesz így is, amikor bent lesznek a szobában ketten, és tudják, hogy azt hiszitek, hogy szexelnek.
2013. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha nem nálatok vagy a pasinál, akkor egy lépcsőházban fognak szexelni. De szerintem már túl vannak rajta.
2013. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Ha az én lányomról lenne szó biztos. Ha nem az ágyban, akkor a híd alatt fognak dugni, azt pedig inkább elkerülném. 8 hónap ebben a korban pedig szép teljesítmény, én támogatnám.
2013. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán..8 hónap az már valami. Mi 2 hét után döntöttünk úgy hogy együtt alszunk annyira akartuk egymást. Párom 19/L

Én 20/F. Szval igen.

2013. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A f@sz nappal is áll, úgyhogy nem ezen fog múlni a reszelés.
2013. febr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Szerintem 1 17 èves lány már csak el tudja dönteni mit akar... amúgy meg nem feltètlen fognak szeretkezni első együtt alvásnál :-)

Szòval simán meg engednèm.....

2013. febr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy meg :) nekem mondjuk apukám nem engedte 1 évig (16 éves voltam, 17 éves amikor először megengedte, de párszor titokban már nála aludtam, anyum falazott:)) és nem akkor feküdtem le vele, amikor együtt aludtunk. ez hülyeség. akkor is lehet szexelni, ha nappal van, és igaz, ha nem a pasinál vagy a csajnál akkor máshol fognak. nem feltétlenül a híd alatt, hanem haver szobájában vagy szállodában vagy akármi. de sztem 8 hónap alatt biztos lefeküdtek már :)
2013. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az se zavarna ha szexelnének. Ha akarnának maúgy se azon múlna hogy engedem őket együtt aludni vagy sem.
2015. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem kisgyerekek már. Egyébként sokan hisznek két dolgot. Az első, hogy az első együtt alvás automatikusan azzal jár. A másik pedig, hogy csak együtt alvásnál lehetséges. Mindkettő téves gondolat.
2015. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!