Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenhol szőrös vagyok, szó...

Mindenhol szőrös vagyok, szó szerint mindenhol, még a hasam is, egyszerűen szörnyű! Voltam doktornál és nem hormon probléma. Mit tegyek?! Lány vagyok

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Nagyon sajnálom, én is hasonló cipőben járok, de nekem valószínűleg hormonproblémám van! :(

Szerintem gyantáztasd. Bár a végleges szőrtelenítés egy jó megoldás. Igaz drága, de hatásos. Sajnos a hormonzavaros nőknél a végleges szőrtelenítés nem szokott beválni, viszont Nálad jó lehet! Ha van rá anyagi kereted, csináltasd meg. Megéri, hisz a sima,selmymes bőr nagyon sok önbizalmat ad!

Sok sikert! :)

2013. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Meg vannak pasik, akik szeretik a kicsit szőrösebb nőket. Én pl.
2013. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Terheléses inzulin vérvételed is volt?
2013. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet semmit csinálni, én epilálom a karom, a hasam, a lábam. Hetente 1 órát vesz kb. igénybe.

Barátnőm 3 éve csináltatott végleges szőrtelenítést, kifizetett 800 ezret és most megint majdnem ugyanolyan szőrös.... ennyit a végleges szőrtelenítésről.

2013. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van valaki a családodban, aki az átlagosnál szőrösebb? Ha igen, akkor lehet, hogy az ő alkatát örökölted.
2013. febr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Általában petefészek problémák vannak ha egy lány annyira szőrös és nem hormonprobléma
2013. júl. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

És a petefészek problémákkal mit lehet kezdeni? :/

Voltam többször is nőgyógyásznál, de nem mondtak semmit, hogy baj lenne a petefészkemmel. (Egyszer ugyan cisztás volt, de azóta eltűntek.)

2013. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!