Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rozaceas az arcom. Milyen...

Rozaceas az arcom. Milyen krémet alkalmazzak?

Figyelt kérdés
A kozmetikusom állapította meg.
2013. febr. 18. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit ö ajánl rá. Az Ilcsi krémek pl nagyon jók.
2013. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megmondta a kozmetikus, hogy mi bajod van, akkor neki kell rá krémet ajánlania. Vagy bőrgyógyásznak.
2013. febr. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a borgyogyasz adott arclemosot es metrodinazol kremet. Ezektol elmult a viszketes. A pirossagra meg La Roche rosacea kremjet hasznalom.

Tovabba tilos a kave, tea, alkohol, csipos etel, napsutes, szauna, hosszu intenziv sport. Vagyis erosen odakell figyelni, mert gyogyitani nem lehet csak kezelni. De ha elhanyagolod, rosszabbodik.

2013. febr. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 E2010 ***** válasza:
Sajnos ezt csakis az orvos tudja meg mondani!De ha egy jó tanácsot elfogadsz soha de soha nem fogadj el és kenj az arcodra szteroidot ! Én most ennek a kemény levét iszom ... :-( :-( :-( !Ja, szerintem próbáld ki a Isis Pharma rezaceára való készítményeket , ha még előrehaladott rozaceád van!Szerintem jó lesz ! De előtte kérdezd ki a dokid tanácsát !
2013. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!