Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez termeszetes?

Ez termeszetes?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és előző hét vasárnap jött meg először ami azt jeleni hogy most vasárnap mar vége kellett volna hogy legyen de meg most sincs vége..ez termeszetes? Meg meddig fog tartani?
2013. febr. 18. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első pár vérzésnél ilyen simán előfordulhat. Nekem az első (ha jól emlékszem) 12 napos volt. Persze a végén már nem volt erős, de sokáig húzódott.

Azért ha nagyon erősen vérzel, vagy 14 napnál tovább tart, akkor nem árt dokihoz menni.

2013. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem is igy van hogy az első irja.

nekem pl az első nagyon fájt. Aztán a többi már nem. Igy fenött fejjel néha picit fáj az első nap de az iscsak pár mp-ig. na meg riniként volt hogy akár 10 nap is volt. Ma már csak 3 napig tart.

2013. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10 nap után érdemes orvoshoz menni.
2013. febr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez még normális,de ha 10 napnál tovább tart,akkor érdemes orvoshoz menni.
2013. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!