Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez valamilyen nemi betegség...

Ez valamilyen nemi betegség vagy valami más, vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, mert ha megnyomom a méhemnél akkor egy kicsit fáj és érzem hogy kicsit kemény, valami van és nem is tudom. Most vagyok 13,11-évesen jött meg először, nemrég fehérfolyásom is volt, de érzem hogy valami nincs rendben a méhemmel.11-12 éves korom között éreztem hasonlót, de most ez másabb. mi ez? A nevelőanyámnak meg sem merem említeni, mert azt hinné hogy b*szok össze vissza mint a legtöbb lány, de én még soha még csak nem is csókolóztam. Annyira meg vagyok emiatt rémülve, fogalmam sincs mit csináljak, és nem is fordulhatok senkihez.
2013. jan. 23. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így neten keresztül senki nem fogja tudni hitelesen megmondani neked.

Apukádhoz sem tudsz fordulni?Nagyszülők? Vagy esetleg valamelyik barátod szülőjéhez?

Csak van egy felnőtt a környezetedben, aki tud segíteni.

2013. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak menj orvoshoz.Ha nem volt még sex.kapcsolatod nemi betegség nem lehet,de lehet gyulladás,amit kezelni kell,mert akár meddőség is lehet belőle.
2013. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek tényleg utána kéne járni minél hamarabb, mert így interneten keresztül semmit nem lehet mondani!
2013. jan. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Apukád vagy egyik legjobb barátnőd anyukája nem tudna segíteni? Mindenképpen olyanhoz fordulj, akiben bízol. Nagymamád esetleg? Szegénykém! Mindenképpen beszélj erről egy felnőttel. Vagy ha más nincs, akkor az iskola által kijelölt családvédelmis (általában egy tanár, de gondolom te tudod, hogy nálatok ki az) vagy a suli védőnője vagy az osztályfőnök, ha nő, akihez még lehetne fordulni. Sok sikert és fel a fejjel, nem biztos, hogy gond van.
2013. jan. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos, már minden rendbe jött, kösz a válaszokat. Tényleg
2013. febr. 1. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül hogyan oldódott meg? :)
2013. febr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmúlt. Megjött a mensruációm és megint minden rendben.
2013. febr. 9. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!