Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lenne egy kérdésem tőletek....

Lenne egy kérdésem tőletek. Azért irok ide mert senkitől nem merem megkérdezni.14 éves vagyok és szőrős alul . De nem akarom borotválni mert ugye tudjuk hogy attól mégjobban megnő . Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
mit tanácsoltok ?

2013. febr. 19. 13:14
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
ha lesz barátod/barátnőd akkor úgyis le kell majd egy idő után. Ha nem zavar akkor tök mind1, úgyis csak te látod. Azon nem múlik semmi, ha egy évvel később vágod le.
2013. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Csak a mai kor divata a teljes szőrtelenítés,elsősorban a fiataloknál.Egy ollóval ha túl hosszú vágd le,teljes szőrtelenítés szerintem teljesen fölösleges mindkettő nemnél.
2013. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Ez csak egy duma hogy annál jobban nő ha levágod. Nem nő jobban legalább is nem vettem észre. A haj sem nő láthatóan gyorsabban. És nincs semmi baj azzal a borotvával sem hiszen úgy is mindennap fürdesz akkor 1-2 húzás és kész. De vehetsz epillátort ami tövestől kiszedi én próbáltam de nekem nagyon fájt, vagy gyantázhatsz is, nekem az is nagyon fájt.
2013. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
viszont nagyon sima lesz ha az epillátot vagy gyantát választod.
2013. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
Elég ha ollóval levágod a bugyiból kilógó punciszőrt.
2013. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm de hogy borotváljam ott le ahol nem látom a nemiszervem alatt is szőrős egy kicsit és azt hogy csináljam ?
2013. febr. 19. 16:44
 7/23 A kérdező kommentje:
és nagyon fáj a gyanta ? mert van itthon gyantánk csak nem merem kipróbálni...
2013. febr. 19. 16:50
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mégis minek akarod leszedni? Gondolom (remélem) 14 évesen nem élsz nemi életet. Akkor meg? Ki látja?

A szőr azért van ott, hogy védelmet nyújtson. Sokkal könnyebben elkapsz mindenféle fertőzést, ha leszeded. Elég lesz akkor ezzel szórakozni, mikor partnered lesz és szexuális életet fogsz élni. Addig felesleges kényelmetlenség, és inkább ártalmas, mint hasznos.

A bikinivonalat szedd le gyantával, vagy szedesd le kozmetikussal, hogy ne lógjon ki a bugyiból és kész.

2013. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
dehogy élek nemi életet .. engem csak zavar h minden barátnőm borotválja.. csak nekem szőrős.. ://
2013. febr. 19. 17:33
 10/23 anonim ***** válasza:
27%

Orvosok szerint is egészségtelen a punci borotválása.

Ha a fél életedet nőgyógyászaton szeretnéd majd tölteni mindenféle fertőzések miatt, akkor borotváld csak nyugodtan!


később esetleg, a bugyi vonalánál ollóval vágd le, ha zavar..

2013. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!