Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok: Ti borotválni vagy...

Csajok: Ti borotválni vagy gyantázni szoktátok a puncitokat, melyik a kényelmesebb, tartósabb módszer?

Figyelt kérdés
A korotokat is Írjátok le légyszi.

2012. okt. 11. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:

gyantáztatom kozmetikussal kb. havonta 1x, nekem ez a legjobb módszer, mert magamnak nem tudnám legyantázni, borotválni meg nem szeretem mert macerás, kipattogzik tőle a bőröm és hamar visszanő, akkor meg szúr és viszket a kinövő szőrtől. 18 éves korom óta gyantáztatom.

22/L

2012. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
89%
Sokat olvasni ezen az oldalom azt hogy kipattogzik. Eddig nem is tudtam h letezik ez a szo.
2012. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én borotválom. Semmi baja nincs tőle, egyszer sem gyulladt még be.


De gondolkozom a gyantán a tartósabb hatás miatt.

2012. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a széleken epilálom, középen borotválom

a gyanta nekem nagyon fájdalmas, mással meg biztos nem csináltatnám meg merthát...nem. szégyenlős vagyok. oké hogy a pasim láthatja de még az orvosomnak is nehezemre esik megmutatni.

és a gyanta után is kb. ugyanannyi idő alatt nő meg mint epiláláskor, szóval még erre se mondanám hogy annyival jobb. sőt, epilálni már 2 hét után lehet

az érzékenyebb részeken meg rászánom azt az 5 percet 3 naponta

21/L

2012. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a gyanta kb 3 hétig jó, a borotva 1 napig....
2012. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Elég ha csak a bugyiból kilógó szőrt vágod le ollóval.
2012. okt. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ollóval???? :D Na azt inkább hanyagold.

Keress fel egy kozmetikust, aki mézemulzióval dolgozik, az a legelviselhetőbb az összes fajta közül. Havonta 1x kell menned hozzá, nyáron 3 hetente kb, mert akkor gyorsabban nő vissza a szőr. Nyilván ez sokkal tartósabb, mert gyökerestől lesz eltávolítva a szőr, a borotválásnál megcsak levágod a bőrből kilógó részt.

2012. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En borotvalni szoktam,de igy csak egy napot bir ki.

Es csak a dragabb ferfi borotvatol nem pattog ki a borom.

Amugy a gyulladas ellen nekem az egyetlen ami hasznalt a Schlussler fele krem a Nr 3-as.

De nem az amelyiket nalunk lehet kapni,hanem egy nemet gyartmany.


Elso valaszolo,bocsi,ha hulyeseget kerdezek,de a kozmetiukus mindenhol legyantazza,vagy csak a szemeremdombot es a bikinivonalat?


19L

2012. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ez engem is érdekelne kedves utolsó:)
2013. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!