Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az igaz hogyha valaki tisztasá...

Az igaz hogyha valaki tisztasági betéttel alszik, akkor kialakulhat a hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Én mindennap hordok tisztaságit, mert úgy higiénikusabb. Este fürdés után tiszta bugyi + új tisztasági. baj hogy így csinálom?
2013. febr. 19. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, akkor kezdtem el tisztaságit használni, mikor megjelent a fehérfolyásom, még mielőtt megjött. Ennek 11 éve, és teljesen jól vagyok. Nyilván egészségesebb, ha nem illatosítottat veszel, de szerintem ezek a betétek higiénikusak, mert akár napközben is lehet cserélni. Nem jó érzés, ha a nedves bugyidban rohangálsz egész nap.

És én is pont így csinálom, ahogy te, este új bugyi, új betét, vagy ha olyan van, akkor napközben esetleg egy csere.

2013. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már évek óta így alszom, és semmi bajom. Képtelen lennék bugyi nélkül aludni.
2013. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szükségét érzed,mert folyásod van,akkor rajta, ettől nem lesz gombád.
2013. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Én is képtelen lennék bugyi nélkül aludni:)

2013. febr. 19. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod,de lehetőleg ne illatosítottat használj.
2013. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért gondolhatott a gombára, mert nem szellőzik annyira a betéttől... :) Érthető a kérdés.

Ha nem olyan erős a folyásod, ne használj betétet estére! Pamut, jól szellőző, kényelmes (nem tanga) bugyiban aludj este!

2013. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak erős folyásnál használj betétet, de akkor se illatosítottat, és ne műanyag borításút, hanem pamutot.
2013. febr. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!