Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kaneszten kombi más nemi...

Kaneszten kombi más nemi bakteriális fertőzésre is jó, mint a hüvelygomba?

Figyelt kérdés
kb 1-2 hónapja már olyan fehéres túró szerű valami van a nemi szervemen, nem viszket nincs vele semmi, de nagyon zavar, attól fogva ,hogy elsőnek megjelent nálam a fehérfolyás nagyon erős, lehet attól is?
2013. febr. 19. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

mennyi idős vagy?

gyanítom, hogy ez normális és ha nincs más tüneted, akkor ne izgulj...

2013. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

a kisajkak és a nagyajkak között van az a túrószerű anyag?

az teljesen normális, valaki írta is, hogy az orvos mondta neki, nem betegség :)

2013. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, jaj de jó akkor megnyugodtam köszönöm ,csak csak eléggé zavar ,meg az erős folyás is ,és azt mondták nekem hogy egészségügyi betétet nem ajánlják ,hogy alkalmazzak ezért csak hagyom ,de nap végére már érezni lehet a bőrömön ,hogy nem száraz
2013. febr. 19. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
egészségügyi betét mensturációs vérzésre van, de tisztaságit nyugodtan használhatsz, meg törlőkendőt napközben, hogy mindig frissnek éredzd magad :)
2013. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt a túrószerű valamit le tudod mosni, és nincs semmi tüneted, akkor normális.
2013. febr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a problémás folyások közé tartozik. Ha zavar a mennyisége, akkor ajánlom a figyelmedbe a frezyderm ph4-et, nekem az csökkentette a folyás mennyiségét. Hátha neked is...
2013. febr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinEK!
2013. febr. 21. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!