Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak h megjöjjön?

Mit csináljak h megjöjjön?

Figyelt kérdés

4 hete voltam együtt a pasimmal védekeztünk a gumi nem szakadt ki.

és már vagy 1 hete meg kellett volna jönnie.

nem hinném h terhes vagyok mert nem érzem az arra utaló jeleket.

nagyon aggódom.

orvoshoz nem akarok menni és még 5 év alatt se állt be igazán.


17/L



2013. febr. 20. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet. Ha negatív akkor várj még egy hetet. Ha addig sem jön meg akkor nézesd meg, azért ennyi idő alatt illene beállnia kb-ra.
2013. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a legtöbb idő, ami kimaradt? Ha már az is eltelt, akkor érdemes elgondolkodni, hogy mi lehet. Terhességre utaló jelek nem mindig vannak amúgy. És elég felelőtlen, hogy szexelsz, de nőgyógyászhoz meg nem mész. Ha már élsz szexuális életet, akkor minimum egy rákszűrést csináltatnod kellene.
2013. febr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy kis mennyiségű HCG-t kimutató terhességi teszttel már szinte biztos lenne, hogy terhes vagy-e, vagy sem. Mivel a pasid is benne van a dologban, ő is nyugodtan megvehetné a tesztet. Szóval hívd fel, és add ki a parancsot!
2013. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Tényleg a legegyszerűbb, hogy csinálj terhességi tesztet. Ha a menstruációddal van a baj (hogy nem áll be és össze-vissza jön meg) egyet ne fogadj el a dokitól, hogy fogamzásgátlót ír fel, hogy attól majd beáll! Persze, hogy beáll, mert az megszünteti a menstruációt és a gyógyszer okozza a vérzéseket. De ez csak elfedi a problémát. Próbálj inni cickafark teát, esetleg keres Szabó Gyuri bácsit (a büki füvesembert).
2013. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha védekeztetek és nem történt semmilyen "baleset" , akkor nem hinném, hogy terhes vagy.. igyál cickafark teát (szinte bárhol kapható kb 300 ft) az megindítja az elmaradó menstruációt.. pár hónapja velem is ugyan ez történt, csak kb két hetet késett, be voltam én is pánikolva.. aztán vettem cickafark teát 2 bögrével ittam összesen és másnapra megjött.. persze, nem biztos, hogy neked is már másnapra megjön, de pár napon belül biztosan, ha nincs valami bajod ( amúgy ez a gyógynövény nem csak erre jó, hanem szinte az összes nőgyógyászati problémára)
2013. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!