Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 22/L vagyok. Miért jön a tej...

22/L vagyok. Miért jön a tej a melleimből? Ha megnyomom fehér cseppek jönnek belőle. Még bőven nem kell hogy megjöjjön, egészségügyi bajaim sincsenek, terhes sem vagyok.

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem tej, hanem egy bizonyos savó. Ártalmatlan. Ne nyomkodd a melleidet, mert ösztönzöd a termelését. Idővel megnyugszik és elmaradnak a cseppek.
2012. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Azert ez nem normalis,en elmennek az orvoshoz egy hormonvizsgara,lehet tul magas a prolaktinod,ami nem kellenne.A tej jelentkezhet nemelyik orvossagoktol is,mint mellekhatas.
2012. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Hasonló probléma miatt már a neten kutakodtam, hogy mi lehet az. Végez emlővizsgálatot a goggliba beírod ott sok képet és tippet is adnak rá. Ha rendellenesnek tartod a dolgot, nem úgy van ahogy a net leírjak fordulj dokihoz, mert lehet bármi probléma, akár egy ciszta is.
2012. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát azért, ha mindkét mellből jön, akkor nem lehet ciszta...

egyszerre mindkét mellben????...

2012. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na... akkor szépen keress fel egy endokrinológust, mert ez EGYÁLTALÁN nem normális!!!! Emelkedett prolaktin szintnek több oka van, amit feltétlenül ki kell vizsgálni. Lehet az agyállományban is jóindulatú elváltozás, ami ilyet okoz, de műteni szoktak. (hormonszabályozást befolyásolja)

Emellett lehet más endokrin eredet is. Tehát orvos!

2012. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hormonzavar. Kezeltesd, és várd a menstruációt, mert az fogja jelezni, ha rendbejöttél.
2012. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem eddig rendben volt a menszim. Mióta tej jön a mellemből, izzadfok mint a fene pedig eddig sosem voltam ilyen. Lilás foltok vannak a combomon, ok nélkül. Ideges vagyok!! Háziorvoshoz vagy nőgyógyászhoz kell mennem??
2012. aug. 26. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz, aki ENDIKRINOLÓGUSHOZ ad beutalót!
2012. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!