Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek gyulladás lehet?

Petefészek gyulladás lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap délelőtt kezdődött a baj, elkezdett annyira szúrni a hasam, hogy nem bírtam felkelni. Nem egy oldali volt a fájdalom, hanem teljesen a köldököm vonalában végig,szúró, görcsös fájdalom volt, ami a derekam bal oldalára is kisugárzott. Emellett úgy éreztem, mintha hasmenésem is lenne, vagyis ki kellene mennem a wc-re. Sápadt voltam, fáztam, és úgy éreztem kb 5percenként, hogy elájulok. Amikor hazaértem, elmentem wc-re, enyhe hasmenésem volt, utána enyhült ez a fájdalom, de inkább a baloldalamon volt érezhető még a szúró fájdalom. Estére már szinte el is múlt, de mikor lefeküdtem aludni, a bal oldalamon a combom feletti rész (a petefészkemnél) elkezdett iszonyúan égni, lázat mértem, mert féltem hogy vakbélgyulladás, de nem volt semmi, csak 36,0 volt a hőmérsékletem. Elaludtam, ma délelőtt néha-néha éreztem égni ugyanazon a helyen, de már elkezdett szúrni is, és a combomba is néha kisugárzik. Ég és szúr a combom feletti alhasi részen. A bal oldalam néha fáj még, de az inkább simán csak szúr. Lázam továbbra sincsen, vérzés sem jelentkezett, hányingerem nem igazán van, esetleg csak enyhe, de csak pár percre fordul elő. Elég összetett a probléma, de ma nem tudtam elmenni az orvoshoz, és holnap sem valószínű. De ha valaki tudja esetleg mire utalhatnak a tünetek, az írjon légyszi! Köszönöm

22/L



2013. febr. 20. 18:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul írtam : "Estére már szinte el is múlt, de mikor lefeküdtem aludni, a JOBB oldalamon a combom feletti rész .. "
2013. febr. 20. 18:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol tartasz a ciklusodban?
2013. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedek, és most tartok a 15. szemnél.
2013. febr. 20. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Hm, peteérésre gondoltam, de fogamzásgátló mellett nm valószínű:D

Ha nem múlik el pár napon belül, fordulj orvoshoz.

2013. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Kiderült mi volt a probléma?
2013. febr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uhh kicsit késve válaszolok. Vakbélgyulladásom volt, de szerencsére a jegelésre reagált, és elmúlt. :)
2013. júl. 24. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!