Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A paromal babat szeretnek de...

A paromal babat szeretnek de meg csak 2 szer fekudtunk le vedekezes nelkul ugy hogy belem ment. De pont peteereskor, es nem maradtam terhes lehet hogy valami bajom van? Agodom, hogy eshetnek teherbe minel hamarabb?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, vannak, akik évekig próbálkoznak. Két próbálkozás még semmi. Ne csak peteéréskor szeretkezzek, hanem máskor is.
2013. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem pont peteéréskor kell szeretkezni, mert a pete csak 12-20 óráig életképes, viszont a hímivarsejteknek általában több idő kell mire odaérnek, ugyanakkor napokig életképesek. Valószínűleg nálad elkerülték egymást. Én azt javaslom, hogy havi után kezdjetek el nemi életet élni legalább 2-3 naponta az egész ciklus alatt. De, ha ennek ellenére se jön össze következő hónapra a baba, akkor sem kell aggódni, hanem próbálkozni kell! Szedj magzatvédő vitamint, az is segít. És rágörcsölni sem szabad, főleg ilyeneken gondolkozni, hogy valami bajod van, mert az nem segít.
2013. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Peteéréskor is csak 20% az esély a teherbeesésre....ebből láthatod, hogy azért nem olyan nagy csoda, hogy még nem estél teherbe....
2013. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nikykeeehh válasza:
szia! Mi a párommal már 2 éve próbálkozunk a baba projektben, és még nem jött össze, én 2 alkalom után még nem aggódnék. majd ha már évekig próbálkoztok akkor lehet esetleg.. mi 2 éve amikor elkezdtünk a dolgot akkor minden együttlét után elkezdtem kattogni, hogy vajon most majd sikerül e, rengeteg manapság az olyan nő akinek nem jön össze elsőre a dolog, sőt... sok sok év után, nem tudhatod, hogy neked milyen a szervezeted, vagy éppen van e peteérésed egyáltalán! Azt javaslom, hogy próbálkozzatok még egy ideig és ha nem jön a baba 1 év után se akkor érdemes kivizsgáltatni magatokat, pl a párodnak el kell mennie sperma vizsgálatra, aztán meg neked az orvoshoz ha nála minden oké. Nálunk úgy volt, hogy a párom elment az orvoshoz, megvizsgálták a spermáját, kiderült, hogy nála minden oké. Az orvosom meg azt mondta, hogy előszöris nekem azt kell megnézni, hogy van e peteérésem mert ha nincs akkor felír gyógyszert és az majd segít, mert utána lesz ha véletlen most nincs. múlt hónapban beszéltem meg vele, de akkor nem jutottam el hozzá több okból kifolyólag. Így hát maradt ez a hónap, szóval jövőhét pénteken megyek hozzá.. Elhiszem, hogy szar érzés, és aggódsz, de gondolj bele az, hogy aggódik aki már több éve próbálkozik, hogy legyen gyereke?! hány éves vagy amúgy?
2013. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!