Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki kipróbálta a tampont is...

Kinga1995 kérdése:

Aki kipróbálta a tampont is és a betétet is, mi alapján döntött végül vmelyik mellett? :-D

Figyelt kérdés

A kérdés egyértelmű. Én például azért döntöttemm a tampon mellett mert utáltam/utálom az érzést, hogy van valami alábam közt (tudnám a srácok hogy bírják xD).

Meg ugye a véremben üldögélni se szerettem.



2013. febr. 22. 19:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt használom. Nekem így kényelmes
2013. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam ... volna a tampont. Először nem tudtam feltuszkolni, másodszorra meg olyan volt, mintha beleültem volna a seprű nyelébe. Igazából ülni sem tudtam, annyira nyomott és fájt.
2013. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem magam biztonságba ha van egy tampon bent meg egy betét(szárnyas) ha normálisan rakod fel a tampont akkor nem érzel semmit:)
2013. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mindkettőt próbáltam, mindkettőt használom. Nyáron jobban szeretem a tampont, a medence miatt is, de télen jól megvagyok a betéttel is.
2013. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Azt még kifelejtettem, hogy nekem nagyon bizarr a kilógó cérna. Azt mások hova tömködik? Próbáltam a nagyajkam, meg a kisajkam közé begyűrni, de hát ott nem volt túl jó. Mások mi az istent csinálnak vele? Levágják?
2013. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Először betétet használtam, mert az elején ugye azt javasolják, aztán kipróbáltam a tampont, de csak azért mert egyszer nem volt már otthon több betét, tampon meg volt, mert anyukám azt is használ. Nagy nehezen feltuszkoltam magamnak, aztán olyan kellemetlen érzés volt. Még pisilni sem tudtam rendesen tőle. Szóval inkább a betét. Legalább látom is, hogy tényleg ki kell-e cserélni már.
2013. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Próbáltam mindkettőt,de a betét vált be.Engem zavar a tudat,hogy van bennem valami,és az,hogy ha elmegyek pisilni,nem látom mennyire telt meg/kell-e cserélni.
2013. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Mások mi az istent csinálnak vele? Levágják? - :DDD LOL!!

Megis mi a f.szt csinalnank? Hat hagyjuk logni. Felhuzom a bugyit es meggyozodom rola, hogy a cerna nem log ki a bugyibol es ennyi. Ha levagod a cernat megis hogy huzod ki? Megműtöd magad? :DD


Mikor elso napokban eros, akkor tampon, estere csakis betet, utolso/lazabb napokban eleg a tisztasagi betet.

2013. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A tampont, a betetet, es a lady cupot is kiprobaltam. Az utobbi a legjobb szerintem, es az egeszsegre sincs rossz hatasa. Amugy verzes es tevekenysegtol fuggoen jo megvalasztani ki mit hasznaljon. Na meg van akinek nem jon be az egyik vagy a masik.
2013. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Betétesek, titeket hogyan nem zavar a csomag a lábatok között, ahogy érzitek minden lépésnél, hogy ott van? :-D

A válaszokat meg köszi! Jöhetnek még

2013. febr. 22. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!