Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők! Ti hogyan szoktátok...

Nők! Ti hogyan szoktátok tisztán tartani a nemiszerveteket és környékét?

Figyelt kérdés
És az baj, ha nekem általában nedves szokott egy kicsit lenni a fehérneműm? És a szaga sem kellemes. Pedig természetesen minden nap zuhanyzok.
2013. febr. 23. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Naponta egyszeri fürdés-zuhanyzással. A te problémádra találták ki a tisztasági betétet :) Egy nőgyógyászati vizsgálat sem ártana.
2013. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Zuhanyzás, víz, tusfürdő ;). Nekem is nedves picit, de szerencsére kíbirhatóan. Viszont tiniként eléggé nedves volt, akkor tisztaságit használtam.
2013. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Én napi egyszer zuhanyzok,de azt este.Mióta Pestre költöztem,tudtam meg sokaktól(mármint a pestiektől),hogy náluk a reggeli fürdés a divat...Hát nem tudom,én annak nem sok értelmét látom,hogy tisztán,az ágyból kikelve fürödjek,ellenben este a tiszta ágyba dzsuvásan,izzadtan essek be.Ez az egyik...Lent"Nivea Intimo-val mosakszom,illetve ha megvan a havi vörösiszap,akkor néha(bár elég drága,így nem gyakran)használok Ellen tampont(ez a neve!gyógyszertárban kapható),ami helyreállítja a rendes benti baciarányt.Mármint a jó bacikét,azt hiszem,tejsavbaktériumoknak hívják őket...Egy kis folyása szinte minden nőnek van,azért jó a tisztasági betét,de ha többnek/erősebbnek érzed,akkor orvoshoz kell vele fordulni.
2013. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
16 vagyok, akkor lehet hogy nálam ez még normális. Főleg, ha az idősebbeknek is van. Nem sok meg ilyenek, csak nem száraz a fehérnemű időnként.
2013. febr. 23. 21:41
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom,miért lett így leszavazva,nagyon sok fővárosi ismerősömnél ez a divat.Nem általánosításként mondom,csak ezzel itt találkoztam először.Anyukám párja is ilyen,elég zavaró.
2013. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is reggel fürdök, mert így frissen és tisztán indul a nap.
2013. febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló, és este hogy fekszel le? (én el se tudom képzelni, hogy fürdés - mosakodás nélkül feküdjek le az ágyamba este).
2013. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mosakodni szoktam, de fürdeni nem kivéve ha nem egyedül fekszem le, igaz nem fizikai munkát végzek napközben.
2013. febr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És hogy mosakszol? Mindenhol? (Mert ha igen, akkor az már szinte fürdés kategória, nem?) :)
2013. febr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért nem teljesen ugyanaz.
2013. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!