Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hiszem hüvelygombám van....

Azt hiszem hüvelygombám van. Sürgős válaszokat légyszíves. Valakinek hasonló? . Tapasztalat?!

Figyelt kérdés
Már vagy 1 éve darabos folyásom van, sajnos ez szaggal jár és nem igen kellemes. Eddig nem viszketett, csak mostanába kezdett, úgyszintén égni is. Még szűz vagyok, nem merek elmenni nőgyógyászhoz. Arra gondoltam hogy jöv.héten kiváltom a canesten kombit. Az hatásos lesz mit gondoltok?

2013. febr. 23. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Egy éve rohasztod magadat? Mitől félsz a nőgyógyásznál? Ő legalább meggyógyítana. Nem fogja elvenni a szüzességedet.
2013. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
a canesten combi juno meg kréd . ez egybe van. ár 2600 körül. egy nap alatt elmúlik.
2013. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bensdorp ***** válasza:
74%

Soha máskor ne halogasd ilyen sokáig a betegségek kezelését! Egy ilyen hosszú távon fennálló fertőzéstől akár meddővé is válhatsz.

A Canesten Combi igen hatásos gyógyszer, ajánlom. Ha a kúra után is maradnak panaszaid, azonnal nőgyógyász! És ne félj neki bevallani, milyen sokáig halogattad a kezelést, mert ennek az ismerete nagyon fontos a terápia kiválasztásában.

2013. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

kihagytam hogy 15/L.

Köszönöm a válaszokat!:)

2013. febr. 23. 22:01
 5/11 bensdorp ***** válasza:
Nem számít, mennyi idős vagy és szűz vagy sem - ha már menstruálsz és nőgyógyászati problémáid vannak, akkor nőgyógyászhoz kell fordulnod. 16 éves kortól panasz nélkül is évente kell látogatni, ha figyelni szeretnél az egészségedre.
2013. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy hány éves vagy, ezen már más nem segít, csak a nőgyógyász!!! Nagy butaságot csináltál, hogy már akkor nem mentél el, mikor kezdődtek a tünetek.
2013. febr. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Körülbelül 1 hete elkezdtem egészségesen táplálkozni és a napokban viszont semmi viszkető érzés, égés. Illetve nincs kellemetlen szaga sem a normális folyásomnak. Most mit csináljak? Ha kiváltom a Kombit és úgy használom hogy nincs hüvelygombám nem lehet komolyabb bajom?

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. febr. 24. 11:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy használsz Canesten Kombit, vagy bármilyen gombaellenes készítményt, hogy nem gombád van, akkor hozzászokik a szervezeted, és ha tényleg gombád lesz, nem fog használni. Lehet, hogy így sem használ, hiszen nem minden fajta gombára jó. Ezért kell orvoshoz menni ha baj van.
2013. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Canesten combit próbáld ki, nekem használt!
2013. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni a Canestent, de ha nem segít, akkor muszáj lenne orvoshoz menned.

Ne félj az orvostól, előbb utóbb ugyis kell majd menned.

Ha nagyon szégyenlős vagy akkor keress női orvost.

2013. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!