Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha hüvelygombám vagy vmi...

Ha hüvelygombám vagy vmi hasonló betegségem van azt ott helyben megtudja állapítani a nőgyógyász vagy kenetet vesz és csak napokkal később felhív, vagy mondja hogy mikor menjek vissza vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 20:08
 1/8 A kérdező kommentje:
És még valami.Azt olvastam hogy aznap már ne mosakodjunk ott lent mert így többet lát az orvos.De engem zavarna hogy tudom hogy nem vagyok teljesen tiszta.Ti hogy szoktátok?
2012. jan. 6. 20:12
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, el kell küldeni a laborba. Úgy szokták, hogy felír vmit, ami enyhíti a tüneteket, aztán ha megvan az eredmény, kapsz célzott kezelést.

Vízzel mosd meg magad, de mást ne használj.

2012. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Zuhanyozz reggel és menj délután.:) Akkor lát is és neked sem ciki. Általában rögtön ad rá kenőcsöt és tablettát, de a kenetet laborba küldi és ha esetleg mást is találnak benne, akkor kiegészítő kezelésre is szükség lehet. gyors jobbulást!
2012. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. jan. 6. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Külsőleg nyugodtan tisztálkodj. Hüvelyöblítést ne végezz. Az eredmény általában másnapra megvan.
2012. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem a dokim eddig mindig eltalálta, hogy mi okozza, és hatott amit felírt, így kenetvételre nem is került még sor. Szóval akkor se csodálkozz, ha nem akar azonnal kenetet venni. Mosakodni lehet előtte, de csak vízzel.
2012. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mindig vÍzzel szoktam csak.De akkor belül ne mossam ki?
2012. jan. 6. 21:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Belül soha nem mosd ki a puncid, mert tönkreteszed a védekezőképességét.
2012. jan. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!