Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni az első...

Mikor fog megjönni az első menstruációm?

Figyelt kérdés
Nos 12 éves vagyok, a mellem kb. 3-4 cm (hát elég kicsi)Azt viszont nem tudom, hogy össze -e függ az anyukának az első mensi idejével, az én elsőm. Hát nem is tudom a következő mondatot hogy is fogalmazzam meg:a szemérem szürzetem még nem alakult ki lent az alhasamnál, de a belső részen már igen (és úgy vettem észre, hogy mostanába elég intenzivvé vált, de csak belül kivűl csak pár szőke szörszál)A belső részen az ereim rendkívül megdagadtak (nem tudom, hogy mitől lehet). A hónaéjamon csak nagyon kicsi szőrök vannak, de nem tudom hogy vannak-e szőrtüszőim :/ (és mostanába a jobb hónalamban olyan hámlásszerú jelenséget is észrevettem, nem tudom mi lehet ez anyukám azt mondta lehet gomba, de ezt nem hiszem :O, ha vki tudja kérem válaszoljon. A fehérfolyásom talán tavaly január környéke tályán kezdett el, de akkor még nem volt olyan sok. (nem mondom, hogy most átázok, de a suliban órák közben olyan érzésem van....nagyon nedvesés mintha vmiben tocsognék. Hát majdnem egész nap folytonos hányingerem és hasfájásom van, nem tudom hgy van e közte összefüggés :? Orvoshoz is többször mentünk, ő az mondta dolgpznak a hormonok. Nos röviden ennyi köszönöm válaszokat előre is. Puszi! *.*
2011. nov. 29. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Már harmadszor olvasom ezt a kérdést Tőled.
2011. nov. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Be nedvesedtél:D
2011. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nyugi! Mielőtt megjön jobban fog fájni a hasad! :(

Anyukádnak mikor jött meg?

11/L

2011. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hàt ha még nem naon van szemérem szőrzeted akk még vàrjàl. Nekem tavaly elõtt (2010) ben jött meg elõször, már volt hònaljszőrzetem, szemérem is, és a melleim is viszonylag nagyok voltak. De nekem oan fâjãsaom volt elõtte h össze is estem.

13/ L

2012. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért várod ennyire,mondjuk én i ártam de nem ennyire mint te.Ja és még nem késtél le semmiről. :))))

13/L

2014. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha még nem szőrösödsz annyira, akkor még egy ideig nem fog meg jönni. Nekem az első előtt erősebb volt a folyásom, mint általában. Nekem viszonylag közepes mellem van. Még szerintem egy ideig nem fog megjönni. :)
2014. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!