Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen kell kezdeni...

Hány évesen kell kezdeni nőgyógyászhoz járni?

Figyelt kérdés
17/L vagyok és nem tudom,hogy mikor kell kezdjek járni vizsgálatokra tudjátok,hogy megnézi minden rendben van-e
2013. febr. 26. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Első szex előtt érdemes elmenni,vagy kb 18 éves korban.
2013. febr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
koszonom
2013. febr. 26. 14:18
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Ha baj van, kortól függetlenül! Egyébként ha először akarsz fogamzásgátlót íratni.
2013. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

És aki életében nem akar fogamzásgátlót szedni,sosem kell mennie?


Ez hülyeség.


Első szex előtt ajándlott mindenképp ha addig nem volt semmi oka hogy menj.(ha van bármi panasz,akkor persze hamarabb)

18 éves kortól évente rákszűrést is csináltass(nem fáj csak kicsit hideg)

2013. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 14:41-es vagyok. Nem úgy gondoltam, hogy aki nem akar fogamzásgátlót, annak soha nem kell mennie. Ha nincs baj, és valaki fogamzásgátlóval akar védekezni, akkor kell először nőgyógyászhoz mennie. Így értettem.
2013. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ma voltam először, és 20 éves vagyok, nem oktatott ki, hogy eddig miért nem voltam stb. eddig nem volt semmi panaszom, most is csak tabit mentem iratni, és akkor már meg is vizsgált :) Utána fogorvoshoz mentem, nna az sokkal rosszabb volt, mint a nőgyógyász :D
2013. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Szó sincs róla, hogy az első szex elött kellene elmenni! miért is?...


24 éves korban illik először elmenni szűrésre, ha addig még szüz vagy. De ha élsz nemi életet, akkor annak megkezdése után kb 1 évvel.

Természetesen, ha van valami problémád, akkor azonnal kell menni, de ha minden rendben, akkor fölösleges.

2013. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves előző válaszoló! Honnan szedted ezt a 24 éves kort? Az első szex előtt akkor kell nőgyógyászhoz menni, ha a lány fogamzásgátlót akar használni, mivel első alkalommal nőgyógyász írj fel! Nem értem miért vagy ennyire orvos ellenes!
2013. febr. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Orvosellenes ??????????????


Jól vagy?

2013. febr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

például:


"Nemzetközi testületek, mint az IARC és UICC,

valamint az Európai Unió ajánlásai szerint a 25 éves korban elkezdett és 65 éves korig periodikusan megismételt

szûrés jelent maximális védettséget az invazív méhnyakrák

kialakulásával szemben."

Egy, az IARC által szervezett munkacsoport 8 európai és kanadai, egymástól függetlenül szervezett szûrôprogram adatait elemezte.

2013. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!