Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdjek aggódni?

Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

A bal mellem eddig is nagyobb volt, mint a másik, de ma észrevettem, hogy jobban megduzzadt. Megtapogattam a melleimet, hogy van e valami furcsa, és a balban mintha éreznék kis csomókat. A jobb mellemben nem vettem észre semmit. Ezeket a pici csomókat el tudom mozdítani, nem fájnak, és ahogy néztem, a mellem sincsen "behorpadva". A menzeszem előtt vagyok két nappal, lehet ez ettől?


16/L



2013. febr. 27. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a menstruációd után is érzed a melledben a csomókat, akkor mindenképpen menj orvoshoz, de ne gondolj a legrosszabbra!!! :)
2013. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ilyennel nőgyógyászhoz kellene fordulnom, de ha háziorvoshoz megyek, Ő is meg tudna vizsgálni?
2013. febr. 27. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A háziorvos úgyis elküld nőgyógyászhoz.
2013. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
iGEN A MENSI ELÖTT GYAKORI A HORMONOK MIATT. minden nőnek vannak ciszták a mellében amik ártalmatlanok. Kinek kevvesebb kinek több, ezek általában nem is rezhetőek. Amit most Te érzel valóstzinűleg el fog mulni a havid után. Ha ott van még akkor menj orvoshoz. De ha ott is van akkor is kicsi rá az esély hogy nagy a gond. Gyakori a tejmirigy gyulladás is. Az önvizsgálatot épp ezért kell mensi utáni 3-5 nap körül csinálni mert iylenkor elgsimább a mellállomány ilyenkor a legkevesebb benne a csomó, ciszta stb.
2013. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,valószínűleg ártalmatlan cysták. E mellett szól,h több kis elmozgatható csomó van benne és az életkorod is. Kezd el nyugodtan a háziorvosnál a kivizsgálást,mert valószínűleg emlő UH-ra küldenek.Tapintással a nőgyógyász sem tudja megállapítani pontosan,h mi az.
2013. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És még valami! Az előttem szólónak igaza van! Mindig menses után kell vizsgálni,mert ilyenkor a legalacsonyabb a hormonszint a szervezetedben,rákszűrésre is akkor érdemes menni.
2013. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez egészen biztos hogy a mensesszel függ össze.

Ha nem múlik el utána, akkor lehet orvoshoz fordulnod.

2013. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!