Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a menzesz alatti...

Normális a menzesz alatti ájulás, láz?

Figyelt kérdés

Tegnap magas lázam volt, de ma már csak 37 fok volt. Tegnapelőtt jött meg, de csak tegnap kezdett el rázni a hideg, meg szédültem is, étvágyam sem volt, egész nap összesen egy db almát ettem. Ma reggel már jobban voltam, de elkezdett menni a hasam, meg el is ájultam, valószínűleg leeshetett a vérnyomásom. Tampont használok napközben, de 4-5 óránként mindig cserélem, éjszaka meg betét. Volt már másnál is ilyen?

16/l


2013. febr. 28. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem,ez nem normális.
2013. febr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig ez nem járt együtt a menzeszeddel, akkor szerintem nem attól van.

Szerintem ez valamilyen vírusos fertőzés, amit beszedtél. Az puszta véletlen, hogy pont most a menzeszeddel egy időben történt.

Vírusos fertőzés ugyanis tud okozni lázat, hasmenést, étvágytalanságot.

2013. febr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a biztos ha orvoshoz mész.
2013. febr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,h nem a mensesedtől van.Ahogy már írták, "bekaptál"egy vírust.Csak pont egybe esik a kettő.De az ájulásod összefügghet vele, mert a vérzés miatt amúgy is folyadékot veszítettél,amire még rájött a hasmenés miatti folyadékvesztés.És ez bizony alacsony vérnyomáshoz,ájuláshoz vezet. Igyál sokat!
2013. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem a menzeszed miatt van, csak véletlen, hogy pont most. Szerintem ha egész nap egy almát ettél attól simán elájulhatsz.. Nem akarlak ijesztgetni, meg nem biztosra mondom, de nem lehet hogy tss (toxikus sokk szindróma? ) Ne pontozzatok le, csak egy tipp, biztosat orvos tud mondani!
2013. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem a mensitől van.

Influenzia, háziorvos.

2013. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na voltam orvosnál, szerinte valami vírus miatt.
2013. febr. 28. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!