Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! A tampont hogyan,...

Lányok! A tampont hogyan, hova kell feldugni? Légyszi magyarázzátok el!

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyén hangzik, de nem merek senkit megkérdezni igy élőbe:SS
2013. febr. 28. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Használati utasítás?
2013. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a hüvelybe, de te ne dugd sehova se! használj betétet, ha megjön
2013. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a hüvelybe egészen addig told fel amig "alig érzed hogy benned van" de a kötelet ne gyömöszöld mellé mert ha elsülyed a boja akkor cikis kihalászni. :) de fiatal érintetlen nöknek nem ajánlatos használni... nem tilos csak nem ajánlják
2013. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Azért még én is tudok egy-két kérdésen padlót fogni ... És nem azért, mert úgy gondolnám, hogy ezzel a tudással születik mindenki, de azért alapfokú felvilágosítás már általános iskolában megtörténik, plusz szülőként tudom, hogy azért a gyerekeimet nem hagyom tudatlanul.


Egyébként anyukádat kell megkérdezni az ilyesmiről ...

2013. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

cam ne legyél igazságtalan :—)

egyetértek veled abban hogy vanak felvilágosito orák meg abban is hogy minimális eröfeszitésel a kérdezö is utánakereshetet volna. de most itt az a kérdezö fö baja hogy nem meri megkérdezni mert fél a nevetéstöl. ez viszont teljesen normális mert vannak olyan szülök akiknél a szexualitás tabu témának minösül sajnos... ezért is itt kérdezte :—)

2013. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
na igen, sokféle szülő van, és csodálkoznék, ha 11nél több lenne a kérdező...szerintem pedig semmi gond ezzel kérdéssel
2013. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy 11 évesnek meg miért kell tudnia ezt az információt?


Amennyiben a kérdezőnek erre az infóra már szükségletből van szüksége, akkor viszont el lehet beszélgetni anyukával, nagynénivel, osztályfőnök nénivel, háziorvos nénivel és iskolai nővérrel - ha van -, stb. De szimplán a használati utasítás is kimerítő választ ad a kérdésre ... úgy emlékszem ...

2013. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de mint a kérdezö emlitete cikisnek érzi megkérdezni személyesen... tökmindegy kitöl de cikisnek érzi... és 11évesnek akár már szüksége is lehet rá.. bár érintetlen lányoknak nem ajánlatos ilyet használni... ez is most egy trend lett a lányok körében nem tehetsz ez ellen semmit de inkább it olvassa el mint srhol és butaságot csináljon
2013. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De azért belátod, hogy azzal sincs gond, ha esetleg sikerül rábeszélni kedves kérdezőt, hogy nyugodtan odaállhat az anyukája elé is a kérdéssel! Tekintve, hogy egyre több hasonló kérdése lesz és nem mindegyiket itt lesz egészséges itt feltennie.


Kedves kérdező! Ne félj a szüleid megkérdezni! Mondom ezt úgy, hogy nekem is vannak 14 és 11 éves gyerekeim ... mondjuk ők tudják, hogy bármit megkérdezhetnek (Kérdeznek is basszus néha olyanokat ...) :-P


[link]

2013. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor csak azt nem értem, hogy miért nem a google-t használják ilyen esetekben. (kevesebb időbe telne)
2013. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!