Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Lányok magyarázz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Lányok magyarázzátok már el!

Figyelt kérdés

Mikor ráirok egy lányra,lehet az társkereső vagy bármi..


Miért nem vagytok képesek visszairni bármit is??


legalább annyit h bocsi de nem vagy az esetem vagy bármi....de még ezt se...


engem úgy tanítottak ha valaki keresi a társaságod akkor azt valamilyen szinten illene viszonozni akár csak egy köszönséssel is de semmi...


Miért csináljátok ezt??

Van aki túl sokat képzel magárol,de aki normális illetve annak tartja magát...illene visszaválaszolni


Kort is kérnék és csak lányok válaszait!!!


Valaki kezdeményez,ti meg leszarjátok



2012. nov. 14. 23:10
1 2
 1/11 Csilla1991 ***** válasza:
Mert általában százan írnak rám.Nem tudok mindnek visszaírni.
2012. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De te meg miért neten irkálsz idegen lányoknak? Kib*szottul irritáló tud lenni, amikor pl. Facebookon valami idegen pasi rám ír... Nem válaszolok, mert nem tudok mit válaszolni. Ha azt mondom, hogy hagyjon békén, akkor én vagyok a rossz... 21l
2012. nov. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen kedves, de a társkeresőn még is azt hinné az ember, hogy visszaírnak, az nem facebook -.-. Nekem is ritkán írnak vissza. 19/F
2012. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ezért irtam h társkereső..nem facebook..
2012. nov. 14. 23:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom...én mindig visszaírtam mindenkinek, és volt hogy az illető nem írt többet:S De lehet hogy már nem használja az oldalt...

de én sem értettem azt aki "csak úgy" ok nélkül nem ír vissza:S Fiúknál is ez van nem csak lányoknál


18/L

2012. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
örülök h vannak kivételek utolso...de ez még nagyon kevés...
2012. nov. 14. 23:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Kevésnek tudom, hogy kevés...de ezt az aki más nem tudja megszaporítani:( sajnos aki ilyen azt ott kell hagyni, még akkor is, ha nehéz és rosszul esik:(
2012. nov. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

így van tovább kell menni..

nemszoktam különsöbebb figyelmet szentelni olyanra aki nem viszonozza...

2012. nov. 14. 23:43
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

A válasz egyszerű: mert kényelmetlen azt mondani, hogy bocs, de nem vagy az esetem.

Mert akkor a pasi részéről

a. jön a kifogáskezelés, hogy de miért nem? honnan tudom ránézésre? stb.

b. elkezd bunkózni, hogy én is csak olyan nő vagyok mint a többi, hogy csak a külső meg a pénz számít.


És ilyenkor pláne nincs kedvem meg erőm megírni, hogy nem, egyik sem igaz, nálam leginkább az intelligencia számít, és bocs haver, de vitted a lécet.


Nem visszaírni: nincs konfliktus, nincs kérdés, nincs anyázás. Az egy ki nem mondott nem és kész. Szokj hozzá, az élet más területein is így működik. Pl álláshirdetéseknél.


24/N

2012. nov. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolso, veletlenul lepontoztalak, de felakartam.
2012. nov. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!