Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha a menstruáció...

Normális ha a menstruáció előtt 4-5 nappal barna és "normális" folyásom van időközönként (pár óránként egy kevés)? Fogamzásgátlót szedek 5. levelet fogom kezdeni.

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rendszertelnül szeded a fogamzásgátlót. Lehet szerintem attól is, ha pl általában 8 körül szoktad bevenni este, de hétfőn pl. 7-kor vetted be, szerdán meg este 11kor.
2009. szept. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
maximum fél óra eltérés szokott lenni az is ritkán. 8 kor csörög az emlékeztető és 2 perc múlva már be is veszem
2009. szept. 11. 12:08
 3/7 anonim válasza:

Engem is érdekelne erre a válasz.

Én is ugyan így vagyok. 2évvel ezelőtt szedtem és akkor semmi bajom nem volt. Most a gyógyszert szedem már 3hónapja és nekem is mensi előtt 1héttel( kis vérzés, barnázásom) van.

2009. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De csak 1x fordult elő nálatok? Mert akkor még nem hiszem, h baj van :) 1x nálam is volt ilyen.
2009. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
eddig 2x fordult elő ebben a hónapban és az előzőben is.
2009. szept. 22. 08:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Javaslom, menj vissza a nőgyógyászhoz, mondd el, mi történt. Lehet, hogy másik tablettát fog írni.
2009. szept. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van, nekem azt tanácsolták ne foglalkozzam ezzel, csak annyit jelent hogy a szervezetem már nagyon el akarja kezdeni mert a legkisebb hormon tartalmú gyógyszerre is reagál.Szerintem ne aggódj.Ha ezzel a tabival ez van (gondolom te is a legkisebb hormontartalmút szeded) akkor a többivel is ez lesz. Egyszerű mellékhatás, ami nem igazán korrigálható.
2009. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!