Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igénytelenség, vagy normális?

Igénytelenség, vagy normális?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt és időnként erőteljes "punciszaga" van. Nem tisztítja rendesen, esetleg van valami enyhe fertőzése, vagy ez időnként minden lánynál előfordul? (nála elég gyakran, főleg ha keveset iszik)
2013. márc. 1. 08:53
 1/5 A kérdező kommentje:
A szag szerintem normális, érezhető, hogy az ottani mirígyek termelik, de nagyon erős, egyébként nem sok lánnyal voltam így nem tudom, hgoy ez mennyire gyakori.
2013. márc. 1. 08:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogalmunk sincs milyen a szag. Lehet van valami baja, lehet nincs...
2013. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ilyen a természetes punciillata.
2013. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok leírni egy szagot. A nedve olyan mint valami sós hallé, a szerv szaga pedig olyan mint a rendkívül erős testszag.
2013. márc. 1. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy olyan betegség/fertőzés aminek a netes olvasataim szerint tipikus tünete a "halszagú" folyás :D Hát nem tudom... a lánynak kellene gondoskodni a asját egészségéről...
2013. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!